Przedszkole Mozart sponsorem Jezioraka

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Jezioraka Iława dołączyło iławskie Przedszkole Mozart. Podpisana umowa to początek współpracy Klubu i Przedszkola, które tworzy wyjątkowy projekt piłkarski dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Witamy w Rodzinie Jezioraka!

Przedszkole Mozart jest nowym punktem na mapie Iławy. Celem placówki jest tworzenie bezpiecznego i przyjaznego przedszkola, do którego dzieci będą chciały codziennie wracać – atmosfera w przedszkolu ma dla włodarzy kluczowe znaczenie. Według założeń Przedszkole mają tworzyć wspólnie najlepsi nauczyciele, zaangażowani rodzice i specjaliści z wielu dziedzin, w tym sportu.

Przedszkole stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju dziecka, w tym dba o rozwój fizyczny podopiecznych. Przedszkole posiada wyposażoną salę sensoryczną oraz plac zabaw – piękny, duży, kolorowy i wyposażony w urządzenia pozwalające dzieciom bawić się i fizycznie prawidłowo się rozwijać.

Przedszkole Mozart doceniając historyczne i kulturalne znaczenie Klubu Jeziorak dla naszego miasta oraz, szczególnie w czasach pandemii, zdając sobie sprawę ze znaczenia inicjatyw sportowych na świeżym powietrzu tak ważnych dla prawidłowego rozwoju dzieci, a będących alternatywą dla czasu spędzonego przed telewizorem, komputerem czy tabletem, chce organizować sportową rozrywkę dla swoich podopiecznych pod patronatem Jezioraka Iława. Uważamy, że doświadczenie osób pracujących w naszej placówce oraz klubowych specjalistów z zakresu sportu i rozwoju fizycznego dzieci pozwoli, z jednej strony, zapewnić dzieciom ciekawą rozrywkę i kształcić prawidłowe postawy sportowe, etyczne, międzyludzkie, a drugiej strony, pozwoli dzieciom wejść w świat sportu w pełni profesjonalnej atmosferze już od pierwszych lat dzieciństwa – mówi o nowej inicjatywie mec. Tomasz Radziwilski, współwłaściciel Przedszkola Mozart.

Szczegóły projektu wkrótce na naszej stronie oraz fanpage`u Przedszkola.

Kontakt:
PRZEDSZKOLE MOZART
ul. Wyszyńskiego 39
14-200 Iława

tel. 509 655 260
e-mail: biuro@przedszkolemozart.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji