Przekaż 1,5 % podatku na Jeziorak Iława

Chcielibyśmy Was wszystkich serdecznie zachęcić do przekazania 1,5% swojego podatku w ramach corocznego rozliczenia podatku PIT na rzecz Jezioraka Iława! Pamiętajcie, że przekazanie 1,5% podatku nie zmniejsza Waszego podatku, ale pozwala zmienić to, że jego część trafia do potrzebujących zamiast do skarbu państwa. Dzięki temu sami macie wpływ na to, na jaki cel społeczny przeznaczone zostają Wasze podatki. Zamiast trafiać w całości do skarbu państwa, 1,5% może trafić na wskazany przez Was cel-na nasz Klub!

Pamiętajcie, że każdy może mieć wpływ na przekazanie „cegiełki” do IKS, a to nic Was nie kosztuje. To wspaniała okazja, aby wspomóc nasz kochany Klub Piłkarski, który cieszy iławskich kibiców już od 78 lat! Zachęcamy osoby prywatne i firmy.

Rodzino Jezioraka, zachęcajmy się nawzajem, przekazujmy dalej ten post i pokażmy, jak wielką siłą jesteśmy razem! Przekazujmy 1,5% podatku na rzecz IKS i wspólnie budujmy nasz klub!

Jeziorak Iława starannie pielęgnuje swoją bogatą historię i tradycję, jednocześnie spoglądając w przyszłość. Jednym z elementów tej przyszłości jest szkolenie i wychowanie młodych piłkarzy, którzy w przyszłości mają stanowić o sile Iławskiego Klubu Sportowego. Możecie teraz wziąć czynny udział w budowie fundamentów naszego Klubu i wesprzeć rozwój młodych piłkarzy, przekazując odpis 1,5% zapłaconego podatku dochodowego. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój młodych adeptów futbolu zrzeszonych wokół Jezioraka.

Wpisz KRS: 0000086043 Cel Szczegółowy: JEZIORAK IŁAWA

Red.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji