Przekroczyć Granicę. Przed meczem Granica Kętrzyn – Jeziorak Iława

Dziś przed nami kolejne wyzwanie. Duma Iławy zagra rozegra arcyciekawe spotkanie z Granicą Kętrzyn, na przepięknym stadionie, który jest dumą Kętrzyna. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.

Piłkarze Jezioraka dziś staną przed szansą, by poprawić swój dorobek punktowy. Iławianie po porażce w Elblągu spadli z podium, obecnie zajmują czwarte miejsce w tabeli forBET IV ligi, gromadząc do tej pory 50. punktów.

Nasz dzisiejszy rywal ma dwa punkty mniej od piłkarzy Jezioraka. Zawodnicy trenowani przez byłego reprezentanta Polski-Adama Fedoruka również są naszymi sąsiadami, plasując się na piątej lokacie. Granica w ostatnim spotkaniu wysoko przegrała w Morągu, gdzie piłkarze Huraganu pokonali kętrzynian aż 5:0. Wysoka porażka naszego dzisiejszego rywala nie oznacza, że mamy styczność ze słabą drużyną, o czym brutalnie się przekonaliśmy jesienią. 23 października przegraliśmy w Iławie po “festiwalu nieskuteczności” 1:2, a jedynego gola dla Jezioraka zdobył Michał Kwiatkowski. Przyjezdni dwukrotnie pokonali Dawida Ciurę za sprawą Łukasza Swachy-Socka i Miłosza Piechny. Tak padały gole w tym spotkaniu:

Dzisiejszy mecz śmiało możemy określić arcyciekawym, chociaż również ciekawie będzie w Lidzbarku Warmińskim, gdzie trzecia w tabeli Polonia zagra z wiceliderem z Morąga. Iławianie podczas “Jeziorakowego dnia dziecka” zagrają właśnie z zaprzyjaźnioną Polonią, na ten mecz serdecznie zapraszamy. Mecz w na przepięknym kętrzyńskim stadionie rozpocznie się o godzinie 17, a miejscem dzisiejszego futbolowego przedstawienia będzie zmodernizowany obiekt mieszczący się przy ulicy Bydgoskiej 20.

Dzisiejszy mecz poprowadzą: Marek Kamiński (sędzia główny), Michał Makarski (asystent nr 1), Mateusz Reszka (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji