PSB Mrówka Iława nowym sponsorem Jezioraka Iława!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie Rodziny Jezioraka znalazł się nowy sponsor: market Dom i Ogród Mrówka Iława z grupy PSB. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Podpisanie umowy z włodarzami marketu PSB Mrówka Iława (będącymi jednocześnie właścicielami Zaw-Budu) nie jest zaskoczeniem. Właściciele obu marek, Łukasz Zawłocki i Mariusz Zawłocki, od wielu lat wspierają nasz Klub, z którym są związani od początku odbudowy nowego Jezioraka. Zaw-Bud właściciel marketu Mrówka Iława, jest firmą rodzinną założoną przez Wojciecha Zawłockiego. Początki firmy sięgają roku 1997. Podstawowa działalność firmy obejmuje realizację obiektów hodowlanych, handlowych oraz hal przemysłowo-magazynowych.

Grupa PSB będąca właścicielem Marki MRÓWKA zrzesza blisko 400 firm, które na obszarze całego kraju prowadzą 327 marketów spod znaku Mrówka. W większości są to małe lub średnie przedsiębiorstwa o charakterze rodzinnym. Również Właściciele firmy Zaw-Bud Nowa Wieś postanowili w 2018 roku otworzyć Market Dom i Ogród Mrówka widząc duże zapotrzebowanie rynku na produkty z działu DIY (Do It Yourself).

13 marca br. pomimo pandemicznych obostrzeń udało się otworzyć Market Dom i Ogród Mrówka Iława. W markecie dostępnych jest blisko 35 tysięcy produktów od ponad 200 dostawców. Szeroka gama produktów remontowo-dekoracyjnych pozwoli klientom urządzić dom, mieszkanie lub ogród. W markecie zatrudnienie znalazło blisko 40 osób, którzy gotowi są zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

– Marka PSB działając na rynkach lokalnych umożliwia wspieranie lokalnych inicjatyw zarówno kulturalnych jak i sportowych. Poprzez lokalne działania budujemy świadomość naszych klientów, że firma Zaw-Bud właściciel Mrówki Iława jest firmą lokalną funkcjonującą na rynku od wielu lat. Niezmiernie istotny jest fakt, iż możliwość otwarcia się Mrówki na lokalnych dostawców powoduje wspieranie lokalnego biznesu. Podobnie jest w przypadku działań marketingowych. Zależy nam na budowaniu lokalnych inicjatyw z uwagi na możliwość budowania pozytywnego wizerunku naszej firmy – mówi współwłaściciel PSB Mrówka Iława, Łukasz Zawłocki.

Nowy sponsor jest widoczny na koszulkach Jezioraka od początku rundy wiosennej sezonu 2020/21.

ADRES:
Nowa Wieś, ul. Platynowa 5
14-200 Iława
e-mail: mrowka.ilawa@psbmrowka.com.pl
www.mrowka.ilawa.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji