Qponik – Klik i płacisz mniej! nowym partnerem Jezioraka

Niezmiernie milo jest nam poinformować, że pozyskaliśmy nowego partnera. Qponik – To aplikacja dzięki której pozyskasz kupony zniżkowe do lokalnych przedsiębiorców, dowiesz się o nadchodzących wydarzeniach, a także dotrzesz do każdego wybranego lokalu, dzięki wbudowanej nawigacji!

Darmowa i przyjazna w obsłudze aplikacja przypomni o zbliżającym się wydarzeniu z udziałem piłkarzy Jezioraka i pozostałych sekcji tj. piłki ręcznej, III ligi kobiet, tenisa stołowego oraz sztuk walki.

– Cieszymy się, że kolejna firma o ogólnokrajowym zasięgu dołącza do grona partnerów naszego klubu, doceniając tym samym potencjał marketingowy Jezioraka. Jestem pewien, że nasze partnerstwo przyniesie obopólne korzyści i będziemy mogli rozwijać naszą współpracę w przyszłości – powiedział Andrzej Sobiech, prezes Jezioraka Iława.


Qponik swoją działalność rozpoczął w Olsztynie i do tej pory współpracuje z ponad piętnastoma partnerami. W ich gronie znajduje się również Warmia Energa Olsztyn.
Niedawno właściciele aplikacji zdecydowali się rozszerzyć jej działalność o kolejne miasta. Iława jest jednym z nich, a do grona partnerów dołączyli już SOS Pizza oraz Usługi Kosmetyczne Milena Rykaczewska. Docelowo aplikacja będzie miała działać też w takim miastach jak: Wrocław, Warszawa, Toruń, Poznań czy Gdańsk.


Aplikacja QPONIK do pobrania z Google Play
Wersja na iOS jest w fazie publikacji w App Store.


Serdecznie dziękujemy za zaufanie i witamy w Rodzinie Jezioraka. Wyszukujcie już niebawem naszych spotkań w aplikacji Qponik!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji