Raz, dwa, trzy. Zaczynamy! Przed meczem Olimpia II Elbląg – Jeziorak Iława

Dziś o godzinie 17 gracze Jezioraka rozpoczną nowy sezon. W meczu 1 kolejki forBET IV ligi, nasza drużyna zmierzy się z rezerwami Olimpii Elbląg. Spotkanie zostanie rozegrane w Elblągu, na stadionie mieszącym się przy ulicy Moniuszki 29.

Godziny dzielą nas od oficjalnego rozpoczęcia nowego sezonu przez piłkarzy Jezioraka. Naszym dzisiejszym rywalem będą piłkarze Olimpii II Elbląg, których w poprzednim sezonie pokonaliśmy dwukrotnie. Młodzi elblążanie wielokrotnie pokazywali się z dobrej strony, udowadniając, że trwa również rywalizacja o możliwość znalezienia się w kadrze i gry w pierwszym zespole. Podopieczni trenera Karola Przybyły w poprzednim sezonie uplasowali się na solidnym ósmym miejscu, a piłkarze Jezioraka zajęli piątą lokatę.

Dzisiejszy mecz iławian, będzie również oficjalnym debiutem w ligowych rozgrywkach trenera Daniela Madeja, jako szkoleniowca pierwszego zespołu. Jeziorak w poprzednią sobotę wygrał w meczu rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski z Ewingami Zalewo, pokonując spadkowicza z “okręgówki” aż 7:1. Liczymy na to, że nasi piłkarze będą również skuteczni!

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17, na stadionie mieszczącym się przy ulicy Moniuszki 29 w Elblągu.

Jeziorak, tylko zwycięstwo!

Dzisiejszy mecz poprowadzą: Tomasz Trochim (sędzia główny), Robert Zielonka (asystent nr 1), Marcin Sieradzki (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji