Rewanż za jesienną porażkę

Już w sobotę (25 maja) w Elblągu przy ulicy Krakusa 25 o godzinie 16 dojdzie do pojedynku pomiędzy Concordią a Jeziorakiem. Spotkanie rozgrywane w ramach 26 kolejki forBet IV ligi będzie dla podopiecznych Wojciecha Figurskiego okazją do rewanżu za jesienną porażkę w Iławie 0:5.
 
Od pierwszego z dwóch wyjazdów do Elbląga w aktualnej rundzie dzielą nas już tylko jeden dzien. Podopieczni trenera Figurskiego w najbliższą sobotę wyruszą, żeby zmierzyć się z liderem rozgrywek – Concordią Elbląg. 
 
Zespół Łukasza Nadolnego jest ewenementem tegorocznych rozgrywek. Concordia nie przegrała jeszcze żadnego spotkania w lidze, a jej bilans wynosi 23-2-0. Można rzec, że jest już pewnym kandydatem do awansu. Matematyczne szanse na zabranie III ligi zespołowi z Elbląga ma już tylko Motor Lubawa.
 
Kto był na meczu w Iławie ten wie, że zespół Łukasza Nadolnego grał bardzo ofensywnie. Nie bez powodu aktualnym królem strzelców jest Patrycjusz Malanowski, który w swoim dorobku ma już 27 bramek. Wygrane Concordii w rundzie wiosennej wyglądają już mniej spektakularnie i widowiskowo niż na początku sezonu, jednak to ciągle zwycięstwa i dopisywane trzy punkty.
 
W środę (22 maja) Concordia rozgrywała mecz w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski, ograła Mazura Ełk w rzutach karnych 3:1 i w finale zmierzy się ze Zniczem Biała Piska.
 
Do Elbląga jedziemy z wielkimi ambicjami i podniesioną głową, walczyć będziemy do ostatniej minuty. Urwanie każdego punktu rywalom z Elbląga będzie dla nas satysfakcjonujące. Aktualnie od trzech meczów podtrzymujemy zwycięską passę. Zwycięstwa z Czarnymi Olecko, Tęczą Miłomłyn oraz MKS-em Korsze bardzo nas podbudowały i jesteśmy głodni zdobywania kolejnych punktów i strzelania bramek.
 
ELBLĄG // UL. KRAKUSA 25 // GODZINA 16:00
 
Spotkanie poprowadzą Grzegorz Kujawa, Damian Dębski oraz Łukasz Moszczuk. Obserwatorem z ramienia W-MZPN będzie Karol Mazuro.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji