Rolimpex S.A. sponsorem strategicznym Jezioraka Iława

Z przyjemnością ogłaszamy, że firma ROLIMPEX S.A. znów jest naszym strategicznym sponsorem. Do zakończenia sezonu 2022/23 logo firmy będzie widniało na koszulkach piłkarzy.

Na podstawie zawartej umowy w sezonie 2022/23 piłkarze Jezioraka będą występować w rozgrywkach ligowych z logo Rolimpex S.A. na koszulkach. Logotyp sponsora pojawi się na stadionie, na koszulkach, stronie internetowej i we wszystkich materiałach drukowanych klubu.

Rolimpex S.A, producent i dystrybutor nasion, nawozów oraz innych środków do produkcji rolnej, sfinalizował umowę sponsorską z Iławskim Klubem Sportowym na sezon 2022/2023. Firma Rolimpex jest jednym ze sponsorów strategicznych iławskiego klubu. Sponsoring Jezioraka wpisuje się w strategię spółki, która jako właściciel zakładu produkcyjno-handlowego w Iławie uczestniczy w życiu miasta i jego mieszkańców.

Rolimpex kojarzy się sympatykom Jezioraka z największymi osiągnięciami w historii Klubu. Największe sukcesy iławianie notowali w latach 90-tych z logo Rolimpexu na koszulkach. W sezonie 1993/94 firma Rolimpex została naszym sponsorem tytularnym. Awans trzecioligowego Jezioraka do II ligi w 1995 roku nie byłby możliwy bez największego sponsora jakim był wówczas iławski Rolimpex.

Rolimpex S.A. jest w czołówce firm nasiennych w Polsce. W Iławie ma swój zakład produkcyjno-handlowy, a w Rudzienicach i Jędrychowie – zakłady produkcyjno-magazynowe. Firma jest właścicielem marki Najlepsze trawy z Iławy, Graminex oraz Nasiennik. Spółka specjalizuje się w produkcji nasion traw mających poradzić sobie w każdych warunkach. Oferuje nasiona do zastosowania ogólnego, na miejsca zacienione, trawniki wolnorosnące, na miejsca suche i piaszczyste czy na boiska piłkarskie. W ofercie posiada także szereg produktów stosowanych w rolnictwie.

Cieszymy się z tej współpracy i ufamy, że logo ,,Rolimpex” na naszych koszulkach ponownie przyniesie nam szczęście i sukcesy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji