Rozlicz się on-line! 1% podatku dla JEZIORAKA

Organizowanie i propagowanie kultury fizycznej, kształtowanie pozytywnych zachowań i postaw społecznych jak współpraca w grupie, rywalizacja w duchu fair play czy poszanowania przeciwnika – na takich filarach oparte jest funkcjonowanie Jezioraka. Wesprzyj nasze działania, przekaż 1% podatku na działalność Klubu i stań się częścią naszej niebiesko-białej rodziny!

ITS Jeziorak Iława zachęca sympatyków, kibiców oraz przyjaciół Klubu do skorzystania z możliwości bezpośredniego wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz budowania przyszłości Jezioraka.

W tym roku po raz kolejny można sprawdzić swoje zeznanie podatkowe przez specjalny portal Twój e-PIT. Jeśli przed rokiem wpisywaliście już KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej z celem szczegółowym na Jeziorak, to w obecnym zeznaniu będzie on automatycznie powtórzony.

Dlaczego nie można przekazywać 1% bezpośrednio do klubu, lecz za pośrednictwem WMZPN? Ponieważ ITS Jeziorak Iława nie posiada statusu pożytku publicznego, stąd zaproponowane rozwiązanie współpracy z WMZPN.

Zainteresowane osoby powinny w rozliczeniu rocznym PIT wpisać nr KRS: 0000086043 z dopiskiem na cel szczegółowy – Jeziorak Iława. Jesteśmy pewni, że wielu osobom leży na sercu dobro Jezioraka i że zechcą wskazać nas jako beneficjentów 1 procenta.

Przekazując 1% swojego podatku na rzecz Jezioraka możecie w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju klubu i jego wychowanków! To bardzo łatwa i niewymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia! Dla nas to bardzo wiele!

Kto może przekazać 1% podatku?

– pracownicy – PIT 37

– przedsiębiorcy – PIT 36

– przedsiębiorcy tzw. „liniowcy” – PIT 36L

– ryczałtowcy – PIT 28

– gracze giełdowi – PIT 38

– osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39

W JAKI SPOSÓB PRZEKAZAĆ 1% PODATKU NA JEZIORAKA?

To proste. Od 15 lutego w serwisie podatki.gov.pl zostaną udostępnione nasze zeznania podatkowego poprzez platformę „Twój e-PIT”. To bardzo wygodna i bezpłatna forma, gdzie rozlicza nas sam urząd skarbowy. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS 0000086043, a w rubryce Cel szczegółowy 1% Jeziorak Iława.

Poniżej przedstawiamy grafikę informującą jak przekazać 1% w usłudze Twój e-PIT.

Całkowity dochód z pozyskania 1% jest przeznaczany na realizację celów statutowych z podziałem na poszczególne sekcje.

Pamiętajcie, że tylko do 30 kwietnia 2020 roku jest czas, aby rozliczyć się z fiskusem i ewentualnie przekazać 1% podatku na działalność klubu.

Mamy nadzieję, że w tym roku również obdarzą nas Państwo swoim zaufaniem. Liczymy na Was. Wasz 1% znaczy dla nas bardzo dużo. Dziękujemy!

#ToNicNieKosztuje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji