Rozpoczynamy rok obchodów 75-lecia Jezioraka Iława

Fantastyczne emocje, sportowa rywalizacja i niesamowita radość – chwile, które przeżywaliśmy w minionym roku w forBET IV lidze kibice Jeziorowców zapamiętają na zawsze. Czynimy wszelkie starania, by kolejny 75-ty rok był dla Jezioraka wyjątkowy.

Oficjalne obchody 75-lecia rozpoczęły się 24 października, przy okazji premiery książki Henryka Plisa “Jeziorak i…”. „75 lat Jezioraka Iława” to akcja zainicjowana przez klub. W tym duchu przygotowujemy dla Was w 2020 roku szereg niespodzianek, aktywności oraz inicjatyw w celu uczczenia jubileuszowej rocznicy klubu. Obchody jubileuszu na Stadionie Miejskim wspierają mieszkańcy, którzy oddali głos na nasz projekt w Iławskim Budżecie Obywatelskim.

Jubileuszowe logo i herb klubu funkcjonować będzie przez cały rok 2020, aż do ostatniego meczu rozgrywanego przez iławski klub przy Sienkiewicza. Z okazji tego wydarzenia przygotowaliśmy także wiele atrakcji, które będą mieć miejsce w trakcie najbliższych miesięcy, a o których będziemy informować na bieżąco. Gorąco zachęcamy do śledzenia mediów klubowych. W trakcie trwania całego roku klub chce wraz z kibicami uczcić przypadającą 75 rocznicę istnienia, dlatego część wydarzeń będzie miała charakter jubileuszowy.

W 2020 roku wielka historia iławskiego klubu zostanie napisana na naszych oczach! Bez Was – kibiców, nie byłoby Jezioraka. Bądźcie z nami w kolejnym roku #Jeziorak2020

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji