Ruszamy z akcją #CZWARTEKZESPONSOREM

Od dziś w każdy czwartek będziemy prezentować sponsorów, którzy czynnie wspierają rozwój wszystkich sekcji Jezioraka. Na początek chcemy przedstawić sprawców zamieszania, o którym było głośno w mediach krajowych dzięki akcji “Stary rower – przekaż dalej”. Poznajcie Sklep rowerowy Biker-Budzyk Iława.

Jako pierwszego w ramach cyklu “Czwartek ze sponsorem” mamy przyjemność zaprezentować Sklep rowerowy Biker-Budzyk, który mieści się w Iławie przy ul. Wojska Polskiego 2A (naprzeciwko Kauflandu). O przedstawienie poprosiliśmy kierownika sklepu Biker-Budzyk Iława Tomasza Teofilaka.

Dlaczego wspieracie lokalny sport? Jakie są plusy wspierania lokalnego sportu na przykładzie Jezioraka?

Sport uczy uczciwej rywalizacji, współpracy oraz walki. Sport rozwija nas fizycznie oraz duchowo. Pokazuje, że pasja kosztuje wysiłek, wymaga pracy i samozaparcia, co skutkuje w późniejszym etapie sukcesem. Pragniemy promować zdrowy, energiczny tryb życia. W zdrowym ciele zdrowy duch.
Pamiętam jak na uczelni Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomi w Olsztynie w czasie zajęć profesor zadał mi pytanie: “Co jest ważniejsze: rozwój fizyczny czy umysłowy?”. Odpowiedziałem wprost: Nie ma odpowiedzi na to pytanie. Zarówno rozwój fizyczny jak i umysłowy powinien iść w parze.
Jednym z plusów wspierania klubu ITS Jeziorak jest jego historia, która jest częścią mojego dzieciństwa. Pamiętam jak na naszym podwórku każdy chciał być jak Remigiusz Sobociński, a na bramce zawsze stał Rafał Wasiewski. W naszym Sklepie Rowerowym Biker-Budzyk Iława powoli budujemy własną historię. Jednak w biznesie jest troszkę jak w sporcie, bez ciężkiej pracy nie ma sukcesu. Wierzymy, że Jeziorak ramię w ramię z naszym sklepem będzie budował nową przyszłość i dążył do sukcesów.

Od jak dawna Biker-Budzyk jest w gronie Rodziny Jezioraka? Kto zaprosił do współpracy?

W gronie Rodziny Jezioraka jesteśmy od początku 2020 roku. Zdecydowaliśmy, aby zaistnieć na rynku lokalnym nie tylko jako sklep, ale także jako firma która wspiera lokalny sport. Nie chcemy, aby postrzegano nas jako kolejny sklep do którego się wchodzi kupuje i wychodzi. Chcemy i nawiązujemy lokalne współprace, w celu rozwoju jak i wsparcia. Wiemy, jakie mamy obecnie czasy, cierpią nie tylko sportowcy ale i kibice. Nie mogą wspierać swoich ukochanych drużyn, czy to na stadionie, czy w halach sportowych.
Do współpracy tak naprawdę zgłosiliśmy się sami. Nic prostszego jak skontaktować się z przedstawicielami klubu poprzez Facebook czy wykonać telefon i umówić się na rozmowę.

Czy możesz w kilku słowach przedstawić swoją firmę i ludzi, którzy ją prowadzą?

Sklep rowerowy Biker-Budzyk Iława jest Filią Sklepu Rowerowego Biker-Budzyk Brodnica założone przez Damiana Budzyńskiego. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem rowerów różnego rodzaju maści, od trekingowych po MTB, szosowe czy także rowery elektryczne. Nasz sklep wyposażony jest we wszelkiego rodzaju akcesoria rowerowe, od kasków, butów, sakw, do trenażerów, opon narzędzi.
Zajmujemy się nie tylko handlem, ale i różnymi akcjami społecznościowymi. Jednym z nich jest „Stary rower – przekaż dalej”, gdzie przy współpracy klubu sportowego ITS Jeziorak, Galerii Jeziorak oraz Pizzerii La Stella w Iławie, zebraliśmy ponad 120 rowerów dla domów dziecka. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować przede wszystkim mieszkańcom Iławy, klubowi ITS Jeziorak, Galerii Jeziorak i Pizzerii La Stella oraz całemu zespołowi Sklepów Rowerowych Biker-Budzyk za włożenie wielkiej pracy, aby ożywić i dać drugie życie rowerom.
Od kilku lat organizowane są rajdy rowerowe w Brodnicy. Mamy zamiar w tym roku zorganizować Iławie pierwszy rajd rowerowy wokół Dużego Jezioraka, ale o tym jeszcze będziemy informować w późniejszym okresie.

Dziękujemy Biker-Budzyk za wsparcie! Cieszymy się, że jesteście #Razem z Nami!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji