Stadion Miejski w Iławie areną niezwykłej sesji zdjęciowej

Na co dzień, swoje mecze na Stadionie Miejskim w Iławie rozgrywa drużyna Jezioraka. W ostatnich dniach obiekt stał się jednak areną niecodziennego wydarzenia – sesji zdjęciowej z okazji 75-lecia istnienia największego klubu sportowego w regionie.

Pierwsza w historii i mamy nadzieję nie ostatnia sesja z udziałem modelki za nami. W rolę ambasadora naszego klubu wcieliła się Klaudia Obrębska v-ce prezes sekcji sztuk walki w strukturach Jezioraka, a za obiektywem pracowali Grzegorz Chełkowski oraz Rafał Samsel. Sesja odbyła się przede wszystkim na stadionie ale także w najbardziej znanych miejscach Iławy. Efekty pracy fotografów, kibice Jezioraka będą mieli okazję zobaczyć w najbliższej przyszłości. Dziś w galerii autorstwa Rafała Samsela backstage sesji fotograficznej.

– Ta sesja to wyjście poza standard, poza ramy postrzegania Jezioraka, jako klubu. Jest bardzo inspirująca, a wyrafinowana estetyka zdjęć na pewno spotka się z uznaniem nie tylko panów – zapewnił członek zarządu Jezioraka Miłosz Konecki.

Zobaczcie, jak od kulis wyglądała sesja zdjęciowa promująca “75-lat Jezioraka Iława”!

Autor: Tomasz Rybicki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji