Stworzyszenie Sportów wodnych w Iławie partnerem Jezioraka Iława

IKS Jeziorak Iława nawiązał kolejną współpracę! Partnerem klubu zostało Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie!

Do priorytetów działania Stowarzyszenia należy umożliwianie uprawiania dyscyplin sportowych związanych ze sportami wodnymi, prowadzenie zajęć sprzyjających rozwojowi fizycznemu wychowanków, rozwijanie zamiłowań do uprawiania sportu i turystyki. Jego główną rolą jest aktywne zagospodarowanie czasu wolnego dzieciom i młodzieży, prowadząc zajęcia z żeglarstwa.

Współpraca popłaca
Dzięki nawiązaniu współpracy z SSW, piłkarze Jezioraka (za okazaniem karty piłkarza, którą posiada każdy zawodnik w klubie) otrzymają zniżki w wypożyczalni sprzętu wodnego w iławskiej Ekomarinie. Oba podmioty będą dzieliły się również informacjami na temat pozyskiwania środków z dotacji oraz współpracowały w ramach ewentualnego pisania petycji do Urzędu Miasta w Iławie. W ramach partnerstwa planowane jest również zatrudnienie trenera, który będzie uczył pływania wszystkich chętnych adeptów, trenujących na co dzień w Akademii klubu.

Z myślą o adeptach Akademii
“Uważam, że współpraca Klubu Piłkarskiego z SSW jest bardzo ważna w kontekście rozwijania horyzontów naszych adeptów. Piłka nożna to dyscyplina, w której każdy zawodnik musi posiadać bardzo dobrze rozwiniętą kondycję fizyczną. Chciałbym także, aby nasi adepci futbolu korzystali z możliwości, jakie stwarza im nasz piękne miasto; aby wszyscy mieli możliwość popływania na Supie czy na Optymistce tak, aby każdy z nich potrafił dobrze pływać. Uważam, że to bardzo ważne. Z przewodniczącym SSW w Iławie, Adamem Liedtke znamy się od lat i wiem, że to człowiek z głową pełną pomysłów i od lat tworzy interesujące projekty dla najmłodszych. Nasz pierwszy, wspólny projekt wystartuje za miesiąc. Zobaczymy, jakim będzie cieszył się zainteresowaniem i jaki kierunek obierzemy jako kolejny. Bardzo się cieszę z tej współpracy i uważam, że nasi adepci na pewno z tego skorzystają”. – powiedział Wiceprezes Klubu ds. piłki młodzieżowej i rozwoju Akademii, Piotr Śnihur.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji