Szkoła Językowa – Szybki Angielski, na dłużej z Jeziorakiem!

Kolejna firma przedłużyła umowę sponsoringową z klubem! W gronie sponsorów Jeziorka pozostała Szkoła Językowa – Szybki Angielski. Dziękujemy za zaufanie!

Szkoła Językowa – Szybki Angielski, przedłużyła umowę z klubem. Nadal będzie jednym, z wielu sponsorów, którzy ufają klubowi, widzą potencjał marketingowy i sportowy. Nasz cudowny sponsor wie, że inwestycja w sport jest najlepszą formą reklamy, a współpraca z Iławskim Klubem Sportowym, przynosi długofalowe korzyści i efekty! Są to efekty, które działają dla dwóch stron. Szkoła Językowa – Szybki Angielski dzięki byciu sponsorem Jezioraka, pozyskuje więcej klientów, a klub podnosi poziom sportowy i organizacyjny!

W styczniu tego roku Szkoła Językowa pod szyldem marki SzybkiAngielski.pl otworzyła swoje wrota w Iławie. Czym zajmuje się nasz sponsor? – Stwarzamy naszym kursantom warunki do rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych w sposób dopasowany do indywidualnych predyspozycji i intensywnego stylu życia. Uczymy angielskiego w taki sposób, aby wielotorowo angażować mózg kursanta do przyswajania wiedzy, podobnie jak wtedy, kiedy języka uczy się dziecko. Dlatego w naszej szkole nie ma miejsca na piętrzące się kserówki i nudne zajęcia, zależy nam na tym, żeby nasi klienci opanowali język szybko i bezboleśnie. – Mówiła w styczniu, w rozmowie z naszą redakcją Małgorzata Doborzyńska-Zorychta, managerka szkoły.

Dziękujemy za zaufanie, życzymy samych sukcesów, zadowolonych klientów i kolejnych lat spędzonych z Jeziorakiem!

Kontakt:
SZYBKI ANGIELSKI IŁAWA
ul. Jana III Sobieskiego 41
14-200 Iława
Tel. 510 601 202
E-mail: biuro@szybkiangielski-ilawa.pl
www.szybkiangielski-ilawa.pl

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji