„Szybki angielski”, czyli „Primus Progress” na dłużej z Jeziorakiem!

Mamy kolejną znakomitą informację dla kibiców „Biało-niebieskich” Kolejny reklamodawca przedłużył umowę sponsoringową z klubem. Na dalszą współpracę zdecydował się Primus Progress!

Zarząd Iławskiego Klubu Sportowego pragnie poinformować o tym, że kilka dni temu przedłużono kolejną umowę sponsorską. Na dalszą reklamę, a także świadczenia sponsorskie zdecydował się „Primus Progress”, który zmienił nazwę z “Szybki angielski”.

Z radością i satysfakcją podjęłyśmy decyzję o kontynuacji umowy sponsoringowej z Iławskim Klubem Sportowym „Jeziorak”! Nasza firma “Primus Progress”, wcześniej znana jako „Szybki Angielski”, to miejsce, do którego zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem zawodowym, językowym i osobistym. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i skuteczne kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz szeroka gama szkoleń rozwijających kompetencje na rynku pracy i poza nim. W ofercie dedykowanej dla przedsiębiorców znajdują się szkolenia i warsztaty związane z kształtowaniem umiejętności menedżerskich, zarządzeniem zespołem, projektem lub konfliktem, przeprowadzaniem negocjacji, udoskonalaniem sprzedaży i obsługi klienta i wiele innych. Przeprowadzamy diagnozę potrzeb Klienta, wsłuchujemy się w jego oczekiwania i doświadczenia, a następnie przygotowujemy skrojoną pod niego ofertę. Jednym słowem – w “Primus Progress” stawiamy na progres. Żeby tego było mało – oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania w wysokości 80% do realizacji wyżej wymienionych działań. Na współpracy z nami można jedynie zyskać, dlatego zapraszamy do kontaktu w biurze Primus ul. Sobieskiego 41 w Iławie lub pod nr telefonu 510 601 202. – informują przedstawiciele “Primus Progress”.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług “Primus Progress”!

Dziękujemy za przedłużenie umowy, rozwijajmy się razem!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji