Tomasz Radziński nowym trenerem juniorów młodszych Jezioraka [ZDJĘCIA]

Tomasz Radziński został nowym trenerem juniorów młodszych Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka. Na tym stanowisku zastąpił trenera Marka Czachorowskiego, który zdecydował się zrezygnować z prowadzenie drużyny z powodu nadmiaru obowiązków zawodowych. Zobacz zdjęcia z przekazania zespołu nowemu trenerowi.
 
– Mam dla was dwie wiadomości, złą i dobrą. Którą chcecie usłyszeć najpierw? – spytał juniorów młodszych Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka trener Marek Czachorowski na początku wtorkowego treningu. – Zła jest taka, że zmuszony jestem zrezygnować z prowadzenia was. Nie pozwalają mi na to obowiązki zawodowe. Z kolei dobra wiadomość to ta, że oddaję was w dobre ręce trenera Tomasza Radzińskiego.
 
Trener Czachorowski objął drużynę juniorów młodszych zaledwie dwa tygodnie temu po trenerze Krzysztofie Szczypińskim. Nowy szkoleniowiec młodzieży, trener Radziński, po oficjalnym przejęciu drużyny wygłosił krótkie przemówienie nakreślając zawodnikom, czego będzie od nich oczekiwał. Radzińskich dotychczas był trenerem juniorów młodszych GKS-u Wikielec.
 
Drużyna trenera Radzińskiego rozpoczyna rozgrywki I ligi wojewódzkiej 19 sierpnia.
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji