Transmisja meczu Jeziorak Iława – Polonia Lidzbark Warmiński (PPV)

Spotkanie 14. kolejki forBET IV ligi pomiędzy Jeziorakiem Iława a lidzbarską Polonią, podobnie jak kolejne spotkania Jeziorowców będzie transmitowane przez telewizję TVCOM.pl. Koszt transmisji 10 zł. Mecz będę dla państwa komentować Wiesław Raczkowski i prezes Polonii Robert Kanclerz!

Transmisja meczu Jeziorak Iława – Polonia Lidzbark do wykupienia pod linkiem => https://tiny.pl/74732

Początek zawodów, niedziela (18 października) od godziny 14.00. Transmisja rozpocznie się 10 minut wcześniej.

Dla wszystkich chcących wykupić transmisję internetową poniżej przedstawiamy INSTRUKCJĘ WYKUPIENIA TRANSMISJI.

Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie tvcom.pl
Aby wykupić transmisję musisz być zarejestrowany w serwisie tvcom.pl. Jeśli jesteś już zarejestrowany musisz się zalogować do swojego profilu podając login i hasło które użyłeś przy rejestracji. Rejestracja w serwisie jest prosta i poza podaniem loginu i hasła nie wymaga niczego więcej. Cała procedura rejestracji trwa niespełna minutę.

Wybierz mecz, który chcesz wykupić
Po zalogowaniu musisz przejść do okna z meczem, który chcesz obejrzeć. Najlepiej skorzystać z zakładki „Piłka nożna 4. liga” na górze strony i poszukać meczu, który nas interesuje lub znaleźć bezpośredni link do okna z transmisją meczu Jezioraka. Taki link jest najczęściej zamieszczany dzień lub dwa przed nadchodzącym meczem. Kiedy już znajdziesz się w odpowiednim oknie ukaże się informacja o płatnej transmisji. Kliknij na logotypy Visa Electron, Maestro, MasterCard i Visa.

Zapłać
Zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Wybierz swój bank i zapłać 10 zł za transmisję. Transakcja nie różni się od tych, które możemy spotkać na innych stronach z płatnościami online, np. na allegro.pl. Po potwierdzeniu przelewu automatycznie zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę tvcom.pl do zakładki ze swoimi wykupionymi transmisjami.

Ciesz się meczem
Transmisja, którą właśnie wykupiłeś będzie w zakładce „zakupione transmisje”. Kliknij w nią. Zobaczysz, że pojawiło się okno transmisji. Od twojej zapłaty nie minęła nawet minuta a już możesz cieszyć się meczem! Transmisja bezpośrednio ze stadionu rozpoczyna się zwykle na 10 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji