Trenerzy juniorów zapraszają na wtorkowy trening

Marek Czachorowski (z lewej) został nowym trenerem juniorów młodszych Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka. Wspólnie z trenerem juniorów Grzegorzem Sobiechem już we wtorek 18 lipca o godz. 17:30 poprowadzą pierwsze zajęcia. Zapraszają na nie wszystkich chętnych zawodników urodzonych w latach 1999-2002.
 
Pierwszy trening juniorów i juniorów młodszych odbędzie się na Stadionie Miejskim w Iławie.
 
Obie drużyny Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka sezon 2017/18 rozpoczną w I lidze wojewódzkiej. W tych rozgrywkach dla każdej rundy (jesiennej i wiosennej) prowadzona jest oddzielna klasyfikacja i co pół roku drużyny awansują i spadają.
 
W minionym sezonie 2016/17 juniorzy trenera Grzegorza Sobiecha grali w I lidze wojewódzkiej. Jesienią zajęli 6. miejsce, zaś wiosną 5. Z kolei juniorzy młodsi byli dotychczas prowadzeni przez trenera Krzysztofa Szczypińskiego. Do rozgrywek II ligi wojewódzkiej dołączyli wiosną 2017 roku i zwyciężyli swoją grupę, co dało im awans do I ligi. W nowym sezonie grać będą pod wodzą nowego szkoleniowca. Został nim niedawno doskonale znany w Iławie trener Marek Czachorowski, który w przeszłości prowadził zarówno seniorów, jak i drużyny młodzieżowe Jezioraka.
 
Chcesz grać w drużynach Jezioraka? Kontakt:
Grzegorz Sobiech | trener juniorów | 605 062 048
Marek Czachorowski | trener juniorów młodszych | 609 539 634
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji