Trzeci sparing Jeziorowców – Pomezania Malbork

Trzecim rywalem w okresie przygotowawczym będzie Pomezania Malbork, która na co dzień gra w lidze okręgowej. Spotkanie rozpocznie się w sobotę (15.02) o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Iławie.

Zespół Wojciecha Figurskiego ma za sobą dwa mecze kontrolne. Spotkanie z Huraganem Morąg zakończyło się porażką 1:5, natomiast z Mławianką Mława wygraną 5:1.

Sytuacja kadrowa Jezioraka po tych sparingach dalej się nie zmienia. Z gry w dalszym ciągu wyłączeni są Radosław Galas oraz Michał Foj.

Nasz sobotni przeciwnik – Pomezania Malbork od sześciu sezonów występuje w klasie okręgowej w grupie Gdańsk II. Aktualnie po zakończeniu rundy jesiennej zajmuje 5. miejsce. Zespół Pomezanii trenuje Andrzej Tołstik, który był również trenerem Jezioraka w pierwszym sezonie “B-klasy”. W Pomezanii pracuje od sierpnia 2019 roku. Jego drużyna zaczęła przygotowania wcześniej od Jezioraka i rozegrała już trzy test-mecze.

Wygrała z A-klasowym Ruchem Gościszewo 3:0, oraz zanotowała dwie porażki – 0:7 z Lechią II Gdańsk oraz 1:3 z Powiślem Dzierzgoń.

Pomezania Malbork to nasz stały sparingpartner. W przeciągu ostatnich 3 lat mierzyliśmy się z nimi 4-krotnie. Dwa spotkania wygraliśmy, natomiast dwa zakończyły się remisem.

Start spotkania: godzina 12:00/ 15 lutego 2020/ Boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Sienkiewicza 1

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji