Trzy spotkania do końca, dziewięć punktów do zdobycia

Już w najbliższą sobotę i zarazem w dzień dziecka piłkarze Jezioraka zmierzą się z Mamrami Giżycko na Stadionie Miejskim w Iławie. Początek spotkania planowany jest na godzinę 17:00. Z okazji dnia dziecka na bramie będzie na was czekać słodki poczęstunek oraz każdy, kto nie ukończył 18 roku życia wstęp na spotkanie ma bezpłatny!
 

Mamry Giżycko to zespół, który dużą część sezonu spędzał niedaleko „pierwszej piątki” tabeli. Podopieczni Karola Lemechy jednak ostatnimi czasy nie radzą sobie zbyt dobrze. Z trzech minionych spotkań wynieśli tylko 4 punkty i wszystko wskazuje na to, że MKS Korsze zacznie im deptać po piętach.

Drużyna Jezioraka od pięciu spotkań jest niepokonana i prezentuje bardzo solidną formę. Podczas jesiennego spotkania w Giżycku zespół Wojciecha Figurskiego strzelił gospodarzom trzy bramki, nie tracąc przy tym ani jednej. Strzelali Wojciech Figurski, Michał Foj oraz Arkadiusz Kuciński. Dwóch z nich ma szansę w najbliższej kolejce zrównać się  z wiceliderem klasyfikacji strzelców IV ligi – Bartłomiejem Bogdaniukiem lub go wyprzedzić. Figurski oraz Kuciński w swoim dorobku bramkowym mają po 17 strzelonych goli, snajper Tęczy Biskupiec 20.

Podczas spotkania rozgrywanego w ramach 28. Kolejki forBET IV ligi będziecie mogli nabyć kartę kolekcjonerską z najmłodszymi kibicami do naszego albumu.

SOBOTA // 01.06.2019 // 17:00 // SIENKIEWICZA 1

Koszt wstępu to 10 zł, Rodzina Jezioraka oraz dzieci do lat 18 wchodzą za darmo!

Mecz sędziować będą: Mateusz Korneluk, Paweł Wiczyński oraz Mateusz Rydzyński.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji