Trzy spotkania w ciągu 7 dni. Czas na drugie z nich, wyjazd do Biskupca

Nasze jedyne środowe spotkanie przypada właśnie na 29 maja. W 27. kolejce forBET IV ligi piłkarze Jezioraka zmierzą się z niżej notowaną w tabeli Tęczą Biskupiec. Spotkanie odbędzie się w Biskupcu przy ulicy Wiosennej 1A o godzinie 17:00
 
Do końca sezonu pozostały 4 kolejki a Tęcza Biskupiec osiadła w środkowej części stawki i chyba nie ma ochoty się z niej ruszać. Wysokie zwycięstwa przeplata również wysokimi porażkami, remisy też się zdarzają. Od MKS-u Korsze Tęcza przyjęła w ostatniej kolejce 3 bramki, nie strzelając żadnej. W poprzednich spotkaniach było znacznie lepiej. Wysokie zwycięstwo z Tęczą Miłomłyn 6:0 i bezbramkowy remis z Czarnymi Olecko podbudowało bilans punktowy podopiecznych Wojciecha Jałoszewskiego.
 
Mecz z Tęczą Biskupiec będzie dla nas okazją do rewanżu za mecz w Iławie. Przegraliśmy podczas rundy jesiennej na własnym boisku 0:1, a jedyną bramkę zdobył Rafał Ocias.
 
Drużyna Jezioraka nie osiada na laurach po zwycięstwie z liderem tabeli – Concordią Elbląg i jedzie walczyć o kolejne punkty. Pomimo faktu, że matematyczne szanse na mistrza legły w gruzach dwie kolejki temu to jedziemy do Biskupca walczyć jak o awans. Każdy punkt jest na wagę złota, a cztery zwycięstwa z rzędu(Czarni Olecko, Tęcza Miłomłyn, MKS Korsze oraz Concordia Elbląg) i awans na podium ligowej tabeli tylko nas w tym utwierdzają.
 
 // ŚRODA // 29 MAJA // 17:00 // BISKUPIEC // WIOSENNA 1A
 
Spotkanie poprowadzą: Krystian Chudzik, Wojciech Jarguz oraz Miłosz Karbowski. Obserwatorem z ramienia W-MZPN będzie Robert Michalak.
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji