Turniej “Pomaga(J)my” czyli gramy dla Julii Rówczyńskiej

Przerwa zimowa w forBET IV lidze jest w tym roku dla Rodziny Jezioraka szczególna, wykorzystana zostanie bowiem w najlepszy możliwy sposób – na pomaganie. W sobotę, 11 stycznia, w hali miejskiej zorganizowany zostanie wyjątkowy turniej charytatywny z udziałem drużyny Jezioraka Iława, oraz przyjaciół. Turniej będzie miał charakter charytatywny – zbierane będą pieniądze na rzecz małej Julii Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego.

Idea rozegrania turnieju, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie 5-miesięcznej dziewczynki, zrodziła się z inicjatywy członków Rodziny Jezioraka. Usłyszawszy o tym pomyśle, Klub postanowił włączyć się w organizację wydarzenia, chcąc wesprzeć akcję charytatywną na rzecz Julii Rówczyńskiej – podopiecznej Fundacji SiePomaga.

W sobotę od godziny 10.00 w hali miejskiej przy ul. Niepodległości w Iławie rozegrany zostanie turniej piłki halowej  (system każdy z każdym, po 10 minut). Jedną z drużyn biorących udział będą, naturalnie, gospodarze wydarzenia – Jeziorak Iława. Do udziału w turnieju zaproszone zostały także drużyny: Unia Susz, Motor Lubawa, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, GKS Wikielec, Polonia Lidzbark Warmiński.

Będzie to idealna okazja, aby w trakcie długiej, zimowej przerwy zobaczyć w akcji drużynę Jezioraka, wzmocnić więzi wewnątrz Rodziny Jezioraka, ale, przede wszystkim, dorzucić swoją cegiełkę w słusznej sprawie. Całkowity dochód z tego turnieju zostanie przeznaczony na pomoc chorej na rdzeniowy zanik mięśni – SMA 1 Julii Rówczyńskiej.

Cały czas poszukujemy wolontariuszy, którzy włączą się w pomoc przy organizacji turnieju. Zapraszamy do kontaktu.

Partnerami turnieju są: Kurier Iławski, TVP3 Olsztyn, Gazeta Iławska, Info Iława, Gazeta Olsztyńska, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, Meloradio .

Nie można przegapić takiej okazji na dobrą piłkę, ale najważniejsze: warto pomagać!

W trakcie trwania turnieju będzie można wylicytować możliwość zagrania w każdej z drużyn, która będzie brać udział w turnieju!

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do pomocy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji