Tylko trzy punkty! Przed meczem z Olimpią Olsztynek

W atmosferze oczekiwania i futbolowego uniesienia Olimpia Olsztynek przyjmie jutro drużynę Jezioraka w niezwykle istotnym starciu, gdzie każda bramka staje się kamieniem milowym w dążeniu do utrzymania. Olimpia przyjmuje wyzwanie, podczas gdy Jeziorak, pragnąc odkupić dwie wiosenne porażki, pragnie zdobyć upragnione trzy punkty.

Piłkarze Jezioraka jutro pojadą do Olsztynka, by w meczu osiemnastej kolejki forBET IV ligi zagrać z miejscową Olimpią. Z pewnością będzie to ciekawe spotkanie, gdyż takie mecze określa się mianem „za sześć punktów”.

W szesnastej kolejce, meczu z DKS Dobre Miasto, Olimpia zdołała utrzymać się na boisku, osiągając remis 1:1. Mecz ten był szczególnie znaczący dla 25-letniego Białorusina, Marka Usovicha, który wpisał się na listę strzelców, wyrównując wynik po pięciu minutach od utraty bramki przez swoją drużynę. To właśnie tacy gracze, jak Usovich, stają się motorem napędowym Olimpii, niezawodnie dostarczając emocji i radości swoim kibicom. Jednakże kolejne wyzwanie nadchodziło w postaci starcia z Olimpią II Elbląg, które zakończyło się porażką 0:2 dla Olimpii Olsztynek. Pomimo zaangażowania i wysiłku, goście musieli uznać wyższość młodych, rozwijających się rywali.

Gracze Jezioraka mają za sobą trudne chwile. Porażka 0:2 w Giżycku i 0:4 w Iławie z Polonią Lidzbark sprawiają, że zdobycie trzech punktów w Olsztynku jest po prostu obowiązkiem. W meczu trzeciej kolejki obecnego sezonu, 19 sierpnia iławianie po golach Huberta Szramki, Dawida Panka i Adriana Szantyra wygrali 3:0 z Olimpią. Zespół trenera Michała Kraszewskiego zgromadził do tej pory osiemnaście punktów, dzięki czemu Olimpia plasuje się na 11 pozycji w tabeli. Iławianie znajdują się dwa miejsca niżej, mają piętnaście punktów.

Mecz odbędzie się w sobotę 23 marca na stadionie przy ulicy 22 lipca w Olsztynku. Rozpoczęcie o godzinie 15:00. Wszystko wskazuje na to, że mecz będzie transmitowany na żywo.

Mały, wielki futbol

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji