Ubezpieczenia Kostkowski – nowym sponsorem Jezioraka!

Iławski Klub Sportowy „Jeziorak” pozyskał nowego partnera biznesowego! Nowym sponsorem piłkarzy Jezioraka została firma pana Mariusza Kostkowskiego, „Ubezpieczenia Kostkowski”. Witamy nowego sponsora, a kibiców i sympatyków zachęcamy do zapoznania się z ofertą iławskiej firmy działającej na rynku ubezpieczeń.

Dosłownie przed kilkoma dniami zarząd Iławskiego Klubu Sportowego podpisał umowę z iławską firmą ubezpieczeniową – „Ubezpieczenia Kostkowski”. Nasz nowy dobroczyńca aktywnie działa na rynku ubezpieczeń. Firma pana Mariusza Kostkowskiego oferuje wszelkie rodzaje ubezpieczeń np: komunikacyjne, majątkowe, firmowe, podróżne, rolne, turystyczne, na życie, zdrowotne i emerytalne. „Ubezpieczenia Kostkowski” pomaga również rozwikłać wszelkie problemy związane z ubezpieczeniami, w tym odzyskiwać odszkodowania.

Na rynku usług finansowych istnieję od 1999 roku. Początkowo zajmowałem się funduszami emerytalnymi, będąc na etacie Poczty Polskiej. W 2001 roku zdobyłem licencję agenta ubezpieczeniowego i prowadziłem działalność ubezpieczeniową dla poczty. W 2007 roku poszerzyłem swoje kwalifikacje z dziedziny finansów i zdobyłem certyfikat uprawniający mnie do sprzedaży produktów Banku Pocztowego. Czyniłem to z licznymi sukcesami, zdobywając wiele nagród, wygrywając konkursy na szczeblu krajowym. W 2012 roku otworzyłem własną firmę, rezygnując tym samym z etatu pocztowego, w celu wzbogacenia swojej oferty ubezpieczeniowej o kolejne towarzystwa. Rezygnacja z etatu nie spowodowała mojego rozstania z pocztą, gdyż nadal współpracuję z PPD (Poczta Polska Dystrybucja), której głównym udziałowcem jest właśnie Poczta Polska. Tym samym stałem się w posiadaniu ogromnego wachlarza produktów ubezpieczeniowych, z których potrafię dopasować ofertę dla indywidualnych potrzeb klienta, zarówno co do ceny, jak i do jakości. Ta umiejętność jest moim największym atutem. Poza tym losy moich klientów nie są mi obojętne, dlatego bezpłatnie udzielam wszelkich porad związanych z ubezpieczeniami, wykorzystując moje wieloletnie doświadczenie i oferuję pomoc w odszkodowaniach. Zapraszam zatem do skorzystania z mojej oferty. – powiedział nam pan Mariusz Kostkowski – właściciel firmy.

Chcesz się skontaktować z naszym nowym sponsorem, nawiązać współpracę i skorzystać z usług? Zapraszamy do kontaktu! Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Kościuszki 19 (kamienica naprzeciw starej skarbówki i Baru Bistro „Centrum”) w Iławie. Kontakt można nawiązać, również dzwoniąc pod numer 503 154 774, bądź pisząc na adres ubezpieczeniakostkowski@gmail.com.

Dziękujemy za zaufanie, witamy w Rodzinie Jezioraka!


Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji