Ubezpieczenia Kostkowski z przedłużoną umową!

Z wielką radością informujemy, że kolejna firma przedłużyła umowę sponsorską z klubem. Na taki krok zdecydowała się forma pana Mariusza Kostkowskiego, oferująca ubezpieczenia.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że firma “Ubezpieczenia Kostkowski” dołączyła do strefy biznesu iławskiego klubu. Wówczas powitaliśmy pana Mariusza Kostkowskiego w Rodzinie Jezioraka, wiążąc się krótkoterminową umową. Nasz sponsor zdecydował się na przedłużenie umowy, co odczytujemy również jako zadowolenie ze współpracy, za co bardzo dziękujemy!

Firma pana Mariusza Kostkowskiego oferuje wszelkie rodzaje ubezpieczeń np: komunikacyjne, majątkowe, firmowe, podróżne, rolne, turystyczne, na życie, zdrowotne i emerytalne. „Ubezpieczenia Kostkowski” pomaga również rozwikłać wszelkie problemy związane z ubezpieczeniami, w tym odzyskiwać odszkodowania.

Chcesz nawiązać współpracę i skorzystać z usług naszego sponsora? Zapraszamy do kontaktu! Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Kościuszki 19 (kamienica naprzeciw starej skarbówki i Baru Bistro „Centrum”) w Iławie. Kontakt można nawiązać, również dzwoniąc pod numer 503 154 774, bądź pisząc na adres ubezpieczeniakostkowski@gmail.com.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji