W pogoni za marzeniami. Przed meczem Polonia Warszawa – Jeziorak Iława

Już jutro juniorzy Jezioraka Iława zainaugurują rozgrywki w Makroregionalnej Lidze Juniorów. Ostatni raz iławianie występowali w tych rozgrywkach w 2013 roku. Iławianie zmierzą się z Polonią Warszawa.

Juniorzy, których trenuje Tomasz Radziński ,w sobotę rozpoczną pewną piłkarską przygodę. Makroregion wraca do Iławy, a pierwszy mecz Jeziorak rozegra w Warszawie z Polonią. – Dołożymy wszelkich starań, by wypaść jak najlepiej – mówi trener Radziński.

Gra w lidze makroregionalnej będzie dla zawodników znakomitą przygodą a także możliwością do tego, by pokazać się trenerom z większych ośrodków. Ci chłopcy w przyszłości będą stanowić o sile Jezioraka i innych silnych klubów . Jeśli nic tym młodym ludziom nie zaszkodzi, to będziemy mieli w przyszłości z nich wiele pociechy.

Jeziorak grać będzie z takimi drużynami jak Wigry Suwałki, Widzew Łódź, Polonia Warszawa, Wisła Płock, Olimpia Zambrów i Concordia Elbląg. Oprócz progresu i rozwoju zawodników, zyskuje również sam klub i miasto. Będzie to niezwykle cenna i znakomita reklama Iławy jako miasta i ośrodka sportowego. Jeziorak, który zdobył statuetkę za najlepszy marketing sportowy w województwie, będzie miał kolejny argument do tego, by rozwijać marketing, promocje i wiele pozytywnych działań – jakie będą skierowane do społeczeństwa.

Niektórzy z tych młodych kandydatów na piłkarzy już teraz z powodzeniem wchodzą do składu seniorów, co jest ogromną wartością dodaną. Seniorzy są wiceliderami ForBET IV ligi, mają szansę na wygranie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Klub obchodzić będzie w tym roku 75-lecie istnienia. Juniorzy grają z tak wybitnymi markami.

Tak, to są wybitne marki, nawet jeśli chodzi o rozgrywki młodzieżowe. Same nazwy jak Widzew, Polonia, Wisła i Wigry przyciągają uwagę, a także budzą marzenia, a za nimi warto gnać, warto o nie walczyć, strzelać gole, cieszyć się grą, dążyć do celu. Ci chłopcy chcą być piłkarzami, a naszym obowiązkiem jest wspieranie tych młodych ludzi. Od jutra młodzi Jeziorowcy będą w pogoni za marzeniami.

Już jutro o godzinie 14:00 Jeziorak rozegra pierwszy mecz w Makroregionalnej Lidze Juniorów. W Warszawie młodzi iławianie zagrają z Polonią Warszawa. Mecz zostanie rozegrany na obiekcie, który znajduje się przy ulicy Konwiktorskiej 6.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji