Widro dalej z Jeziorakiem!

Hurtownia elektryczna Widro przedłużyła umowę sponsorską z Jeziorakiem! Lider na iławskim rynku w branży elektrotechnicznej zaprasza do swojego sklepu, oferując 10% zniżki posiadaczom karty Rodziny Jezioraka!

Firma w piątek 11 czerwca zdecydowała się przedłużyć umowę partnerską z Jeziorakiem. Każdy posiadacz karty “Rodziny Jezioraka” (na rok 2020) otrzyma w sklepie 10% rabatu na cały asortyment.

Hurtownia została założona w 1991 r., a jej właścicielem jest Waldemar Wiącek, któremu dziękujemy za dotychczasową pomoc, przedłużenie umowy i zaufanie. Życzymy rozwoju sklepu, dużo zadowolonych klientów, a także samych sukcesów, do których również przyczyni się Rodzina Jezioraka.

 Widro na tle konkurencji wyróżnia się profesjonalnym doradztwem oraz indywidualnym podejściem do klienta detalicznego jak i biznesowego. Współpracuje z największymi producentami i dystrybutorami w Polsce oferując państwu najlepszą jakość w stosunku do ceny. Firma mieści się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 25A w Iławie

autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji