Widzew czeka! Juniorzy z awansem do ligi makroregionalnej! Stomil Olsztyn – Jeziorak Iława 0:0

Juniorzy Jezioraka awansowali do ligi makroregionalnej, po zaciętym boju ze Stomilem Olsztyn! Mecz był niezwykle zacięty, a Stomil kończył mecz w osłabieniu! W 21. minucie kontuzji doznał Kacper Neumann, któremu życzymy powrotu do zdrowia!

Juniorzy po dobrym meczu, w którym nie brakowało emocji i walki, utrzymali korzystny rezultat. Tydzień prędzej iławianie wygrali 1:0.

Od początku spotkanie było bardzo zacięte, a rywalizacja z minuty na minutę się zaostrzała. Jeziorak mógł kilka razy wyjść na prowadzenie, jednak zabrakło szczęścia. Stomil, który w Ostródzie grał jako gospodarz również miał swoje okazje. Olsztynianie kończyli mecz w osłabieniu, gdyż czerwoną kartkę za uderzenie rywala otrzymał Hubert Szramka – lecz kartka została anulowana po konsultacji z bocznym arbitrem. Na dziesięć minut przed końcem za dwie żółte kartki prędzej do szatni udał się Mateusz Jońca.

Bramki nie padły, a wojna nerwów trwała do końcowego gwizdka pana Grzegorza Rudzińskiego. Po obwieszczeniu zakończenia spotkania młodzi zawodnicy Jezioraka świętowali awans do ligi makroregionalnej.

Stomil Olsztyn – Jeziorak Iława 0:0

Stomil: Sobieski, Grzeszczyk, Hinokio, Jońca, Niewiadomski, Puszkar (64 Borkowski), Sadowski, Serbintowicz, Szramka, Świder (80 Supranowicz), Walendykiewicz (85 Rutkowski).

Jeziorak: Lewicki, Brejdakowski S.(90+1 Łepek), Drozdowski (83 Stanikowski), Janiszek, Kaźmierski, Lewandowski, Miązek (80 Wiśniewski), Neumann (21 Brejdakowski E.), Pawłowski (90+2 Racki), Pokojski, Próchniewski.

Żółte kartki: Mateusz Jońca (dwie) – Karol Kaźmierski, Remigiusz Próchniewski.

Czerwone kartki: Hubert Szramka 70′ (anulowana), Mateusz Jońca 80′ (Stomil).

Sędziowali: Grzegorz Rudziński (sędzia główny), Tomasz Trochim (asystent 1.), Paweł Karbowski (asystent 2.).

// Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji