Witamy na pokładzie! Galeria Jeziorak sponsorem Jezioraka Iława!

Z wielką radością komunikujemy, że nowym sponsorem Jezioraka Iława została Galeria Jeziorak! Witamy w Rodzinie Jezioraka najpopularniejsze i największe centrum handlowe w Iławie!

Grono sponsorów Iławskiego Klubu Sportowego powiększyło się o najpopularniejsze i największe centrum handlowe w Iławie oraz w powiecie iławskim. Z wielką radością witamy Galerię Jeziorak, która dołączyła do firm i instytucji wspierających nasz klub.

– “Galeria Jeziorak, usytuowana w samym sercu miasta, tuż nad brzegiem jeziora Mały Jeziorak, to najpopularniejsze i największe w Iławie centrum handlowe z 40 lokalami handlowo-usługowymi położonymi na dwóch kondygnacjach. Dla użytkowników galerii dostępny jest znajdujący się na ostatnim piętrze parking ze 140 miejscami postojowymi. Dzięki doskonałej lokalizacji, a także szerokiej i urozmaiconej ofercie handlowej Galeria Jeziorak stała się centrum miasta zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Iławę. – Czytamy na stronie internetowej Galerii Jeziorak. – “Przestrzeń z naturalnymi walorami otoczenia, w jakich jest położona Galeria, znakomicie pozwala organizować i włączać się w wydarzenia kulturalne i sportowe integrujące lokalną społeczność. Dwukondygnacyjny obiekt to kompleksowa oferta zakupowa dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Galerię cechuje bogata oferta modowa. Mieszczą się tu ponadto atrakcyjna restauracja, salon prasowy, drogeria, piekarnia, sklep spożywczy, bank i salony operatorów telefonii komórkowej.”

Galeria Jeziorak umiejscowiona jest w centralnym punkcie naszego pięknego miasta, a same centrum odwiedzane jest codziennie przez setki, a nawet tysiące osób. Dziękujemy za zaufanie, życząc samych sukcesów rozwojowych i biznesowych. Liczymy na to, że wspólnie będziemy budować wielki Jeziorak, naszą społeczność.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji