Wojciech Figurski Master Coach’em!

Wojciech Figurski wygrał Wielki Finał programu Master Coach! Trener Jezioraka zrobił świetne wrażenie na jurorach, którymi byli w niedzielę Remigiusz Sobociński, Marcin Przybyliński i gość specjalny – Czesław Michniewicz, który notabene pochodzi z Biskupca Pomorskiego!

Master Coach jest nowatorskim programem Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Trener Jezioraka za wygraną otrzymał różne nagrody, w tym najważniejszą – staż trenerski w jednym z czołowych klubów w Polsce.

– Zwycięzca programu znajdzie się na okładce czasopisma „Asystent Trenera”, gdzie będzie mógł przeczytać artykuł swojego autorstwa! Dodatkowo „Master Coach” zostanie zaproszony w roli prelegenta na konferencję trenerską WMZPN oraz otrzyma voucher od firmy R-GOL na kwotę 1 000 zł. Nagrodą dla trójki finalistów będzie staż trenerski w jednym z czołowych polskich klubów oraz roczna prenumerata czasopisma „Asystent Trenera”. – czytamy na stronie Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Trenerowi Jezioraka chcemy gorąco pogratulować sukcesu, życzyć dalszego rozwoju i samych sukcesów w życiu zawodowym, sportowym i prywatnym. Pozostałym finalistom i uczestnikom również życzymy dużo powodzenia i sukcesów w dalszej pracy trenerskiej!

// Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji