Wójt gminy Iława dołączył do Rodziny Jezioraka

Zarząd Jezioraka rozpoczął przygotowania do obchodów 75-lecia istnienia klubu, które przypada na 2020 rok. Jednym z postawionych celów jest dotarcie do jak największej liczby osób, które na przestrzeni lat miały jakikolwiek związek z Jeziorakiem. W 1979 roku krótki epizod na Sienkiewicza 1 miał wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Już dołączył do Rodziny Jezioraka.
 
Wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński zdecydował się zostać Członkiem Klubu podczas meczu Pucharu Polski w futsalu Zawbud Iława – FC Toruń. Spotkał się tam z wiceprezesem Jezioraka Zbigniewem Szczypińskim.
 
– Do przejścia z Pomowca Nowa Wieś do Jezioraka namówił mnie świętej pamięci Benek Gac, kiedy wróciłem z wojska – opowiada wójt. – W Jezioraku spędziłem pół roku, może rok, dokładnie nie pamiętam. Później zdecydowałem się poświęcić pracy zawodowej i w piłkę grałem tylko rekreacyjnie, między innymi w Osie Ząbrowo.
 
Krzysztof Harmaciński jest wieloletnim wójtem gminy Iława. Obecnie trwa jego piąta kadencji z rzędu.
 
75-lecie Jezioraka Iława – rok 2020
 
W 2020 roku Jeziorak obchodził będzie jubileusz 75-lecia istnienia. Zarząd klubu już rozpoczął przygotowania do obchodów tego ważnego wydarzenia. Działacze między innymi starają się dotrzeć do jak największej liczby osób, które na przestrzeni lat miały jakikolwiek związek z Jeziorakiem. Poszukujemy kontaktu z byłymi zawodnikami wszystkich sekcji, trenerami, działaczami oraz ich rodzinami i kibicami. Zbieramy także archiwalne zdjęcia i wszelkie inne materiały oraz pamiątki związane z Jeziorakiem.
 
Osoby, które chcą dołączyć do Rodziny Jezioraka albo przekazać nam jakieś informacje lub materiały mogą wysłać maila na adres krystian@jeziorakilawa.pl lub skontaktować się telefonicznie z wiceprezesem Zbigniewem Szczypińskim pod numerem 604 757 526.
 
 
wojt krzysztof harmacinski rodzina jezioraka szczypinski
Wiceprezes Jezioraka Zbigniew Szczypiński (drugi z lewej w dolnym rzędzie) rozmawia z wójtem Krzysztofem Harmacińskim (obok z prawej) podczas meczu 1/16 Pucharu Polski w Futsalu Zabwud Iława – FC Toruń
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji