Woźnicki Auto Części sponsorem Jezioraka!

Co prawda dziś mamy piątek trzynastego, to dzień rozpoczynamy od garści kolejnych świetnych informacji. Do Rodziny Jezioraka, a także grupy sponsorów powrócił pan Dariusz Woźnicki, i jego firma Woźnicki Auto Części!

Woźnicki Auto Części – powrócił do grona sponsorów klubu, a także do Rodziny Jezioraka! Witamy serdecznie firmę pana Dariusza Woźnickiego, który przez wiele lat wspierał Jeziorak, choćby w II lidze, a także podczas projektu odbudowy Jezioraka, kiedy iławianie rozpoczynali w 2014 r. grę na boiskach „Bundesligi”, czyli w naszej rodzimej b – klasie. Najpierw ITR, później ITS, aż w końcu powróciliśmy do historycznej nazwy, kojarzonej z największymi sukcesami klubu. Tą nazwą jest Iławski Klub Sportowy.

Dziś jesteśmy innym klubem niż siedem lat temu. Graliśmy przez dwa sezony w b – klasie, sezon w a – klasie, a także rok w lidze okręgowej. Obecnie już czwarty sezon występujemy w IV lidze, budujemy cały czas solidny, bardzo dobrze zorganizowany klub, Akademię. Chcemy nawiązywać do największych sukcesów, ale chcemy swoją przyszłość opierać na jednej zasadzie – „historię trzeba znać, ale żyć tym, co jest teraz i budować jutro”. Jesteśmy ukierunkowani na cel, a jest nim granie o najwyższe cele, budowanie społeczności, która rozwija się razem z klubem. Chcemy odnosić kolejne sukcesy, które razem zapiszemy na kartach historii.

Wierzymy w to, że razem z Panem Dariuszem Woźnickim jesteśmy w stanie jeszcze bardziej się rozwijać i odnosić sukcesy. Czym zajmuje się firma Woźnicki Auto Części?

Firma powstała w 2003 r., to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się sprzedażą i doradztwem w doborze części do samochodów osobowych i dostawczych. Oferuje swoje usługi między innymi w: Iławie, Kisielicach, Suszu, Biskupcu Pomorskim, Zalewie, Lubawie, Dzierzgoniu i Prabutach.

W naszych sklepach znajdą Państwo szeroką gamę części. Nasz wykwalifikowany personel zawsze służy radą i doświadczeniem technicznym, aby sprostać wymaganiom i zadowolić każdego z naszych klientów. W 2008 roku otworzyliśmy warsztat. Nasza specjalizacja to szybka i profesjonalna obsługa pojazdów wszystkich marek w zakresie bieżących i eksploatacyjnych napraw. Pracownicy naszej firmy to wykwalifikowana kadra posiadająca wiedzę i umiejętności napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektronicznych wszelkich modeli aut. Nasz warsztat wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do napraw i diagnostyki. Dla naszych klientów mamy wydzielony kącik, gdzie w spokoju można wypić kawę, obejrzeć film lub przeczytać prasę. Zapraszamy również do naszego sklepu z częściami i akcesoriami samochodowymi. – Czytamy na stronie internetowej naszego sponsora.

Dziękujemy za zaufanie, wierzymy w to, że wspólnie będziemy dalej się rozwijać i odnosić sukcesy!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji