WPP: W półfinale Jeziorak Iława – Concordia Elbląg [WIDEO]

Z Concordią Elbląg, 14. drużyną III ligi, zmierzy się Jeziorak Iława w półfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski. W drugim meczu Sokół Ostróda podejmie na własnym stadionie Finishparkiet Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Oba mecze zostaną rozegrane w środę 7 czerwca o godz. 17. Zobacz film z losowania par pucharowych.
 
Losowanie par 1/2 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski odbyło się w poniedziałek 29 maja w samo południe w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie. Podobnie, jak dwa tygodnie temu ceremonię i losowanie poprowadzili Barbara Gembicka, sekretarz wydziału Gier i Ewidencji WMZPN wraz z Wiesławem Sopyłą, przewodniczącym tego wydziału.
 
Pierwszą wylosowaną drużyną był lider III ligi Finishparkiet Drwęca NML., któremu kolejny los dał Sokoła Ostróda, czyli 6. drużynę tej samej III ligi. Ten mecz zostanie rozegrany w Ostródzie, ponieważ w przypadku zespołów z tej samej ligi, u siebie gra ten, który był niżej w tabeli w momencie rozgrywania poprzedniej rundy pucharowej.
 
W tej sytuacji jasnym było, że A klasowy Jeziorak zagra przed własną publicznością z Concordią Elbląg. Formalności musiało stać się zadość, dlatego dokończono ceremonię losowania.
 
Mecze półfinałowe WPP odbędą się w środę 7 czerwca o godz. 17:00. Wstęp na spotkanie w Iławie wynosić będzie 10 zł. Członkowie klubu posiadający karty wchodzą za darmo.
 
Zobacz film z losowania 1/2 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski (wmzpn.pl)
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji