WPP: Olimpia Olsztynek – Jeziorak Iława. Walczymy o awans do III rundy

Przed drużyną Jezioraka Iława trzeci z rzędu wyjazdowy pojedynek. W środowe (14 września) popołudnie ekipa trenera Daniela Madeja rozegra mecz II rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem Jezioraka będzie dobrze znana z czwartoligowych boisk Olimpia Olsztynek.

W drodze do II rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski Jeziorak pokonał Ewingi Zalewo 7:1. Był to mecz rundy wstępnej, który rozegraliśmy 30 lipca. Zmagania w I rundzie ominęły iławian, gdyż tak jak cztery inne drużyny otrzymaliśmy wolny los.

Droga Olimpii Olsztynek do II rundy WPP wyglądała podobnie do naszej. W rundzie wstępnej pokonała na wyjeździe A-klasowy Omulew Wielbark 4:1. W pierwszej rundzie nie musiała uczestniczyć, gdyż podobnie jak Jeziorak awansowała bez konieczności rozgrywania meczu 24 sierpnia.

Z naszym środowym rywalem mierzyliśmy się już w obecnych rozgrywkach ligowych. Na boisku w Olsztynku padł wynik remisowy 1:1, po bramkach Grzegorza Walkiewicza i Koty Imamoto.

Mecz II rundy WPP Olimpia Olsztynek – Jeziorak Iława odbędzie się w środę 14 września o godz. 16:00 na stadionie miejskim w Olsztynku.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji