WPPRINT przedłuża umowę z Jeziorakiem

ITS Jeziorak Iława ma przyjemność poinformować o przedłużeniu współpracy partnerskiej z firmą poligraficzną Wpprint. Nową umowę podpisano na najbliższy sezon rozgrywkowy.

WPPRINT to firma, która oferuje pełny outsourcing poligrafii, na który składa się projekt, produkcja i dostawa materiałów poligraficznych.

– Wpprint jest już kolejną firmą, z którą podpisaliśmy umowę na nowy sezon. Z pewnością nie będzie też ostatnią, bo cały czas intensywnie pracujemy nad pozyskaniem kolejnych partnerów. Niemniej jednak dalsza współpraca z WPPRINT to dla nas ogromny sukces. Od wielu lat firma ta należy do kluczowych partnerów Jezioraka – podkreśla Mariusz Wilk, p.o. Dyrektora Klubu.

WPPRINT to katalogi, foldery, broszury, ulotki, wizytówki, autorskie kalendarze firmowe, raporty roczne, plakaty, clipboardy, segregatory, gadżety reklamowe, papier firmowy, teczki ofertowe, notesy, opakowania, naklejki.. jednym słowem wszystko na papierze. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie: http://www.wpprint.pl/

Jesteśmy przekonani, że kolejny sezon współpracy klubu i firmy WPPRINT przełoży się na zwiększenie rozpoznawalności marki wśród kibiców, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży produktów.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji