WPPRINT wspiera Jeziorowców z całego serca! Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!

Czas przedstawić kolejnego Sponsora Klubu! Wpprint to firma, która od lat dostarcza nam bilety, plakaty, kalendarze i wszelkie materiały drukowane. O początkach współpracy i korzyściach z niej wynikających opowiedział nam Bartosz Ewertowski, vice-prezes Wpprint.

Jakie są plusy wspierania lokalnego sportu na przykładzie Jezioraka?
Jeziorak od zawsze jest w naszych sercach. Nasze uwielbienie do klubu z Sienkiewicza zaczęło się bardzo dawno temu i trwa do dziś. Plusem na pewno jest sam fakt wspierania lokalnego sportu, klubu który ma niesamowitą historię, a wartością dodaną jaka do nas wraca to duża rozpoznawalność naszej firmy oraz bezpośrednie poznanie partnerów biznesowych zrzeszonych wokół klubu.

Od jak dawna jesteście w gronie Rodziny Jezioraka i kto Was zaprosił do współpracy?
W Rodzinie Jezioraka jesteśmy prawie od samego początku czyli od 2018 roku. Do współpracy zaprosili nas w tym samym czasie kilka osób m.in. Wojciech Figurski, Miłosz Konecki oraz Mariusz Wilk.

Czy możesz w kilku słowach przedstawić działalność swojej firmy?
WPPRINT to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie poligrafii oraz reklamy, jesteśmy wiodącym w regionie producentem kalendarzy, posiadamy również własne studio graficzne. Jesteśmy małą, można powiedzieć “rodzinną” firmą. Istniejemy od 2007 roku i ciągle się rozwijamy. Pełną ofertę przybliży poniższa infografika. Z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich kibiców Jezioraka.

Pełna oferta na stronie www.wpprint.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji