Wracamy do gry! Przed meczem: 1/4 Woj. Pucharu Polski Jeziorak – Concordia

Zapraszamy na mecz ćwierćfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski z Concordią Elbląg. Początek spotkania w sobotę, 18 lipca o godz. 17:00.

Długo czekali na ten dzień kibice Jezioraka, oj długo. Ostatni mecz iławianie rozegrali prawie osiem miesięcy temu, dlatego głód piłki jest bardzo duży. I choć jeszcze przy obostrzeniach reżimu sanitarnego, to w sobotę Jeziorowcy rozegrają pierwszy mecz po przerwie związanej z pandemią. O godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Iławie podejmą Concordię Elbląg.

Droga podopiecznych trenera Wojciecha Figurskiego do ćwierćfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski rozpoczęła się w Wikielcu, gdzie piłkarze Jezioraka, po trafieniach Łukasza Świętego, Daniela Madeja, Krzysztofa Kressina i Łukasz Suchockiego, pokonali GKS 4:2.
W następnej fazie iławianie udali się do Lubawy, gdzie za sprawą Grzegorza Kochalskiego i Daniela Madeja, zwyciężyli z Motorem 2:0.

Drużyna Concordii rozpoczęła przygodę z Wojewódzkim Pucharem Polski w Barczewie, gdzie mierzyła się z miejscową Pisą. Nie była to trudna przeszkoda dla naszych rywali, którzy zwyciężyli 8:1.

Ostatni raz obie ekipy spotkały się przy okazji 26. kolejki forBET IV ligi sezonu 2018/19. Była to trzecia bezpośrednia konfrontacja drużyn w historii i zakończyła się ona zwycięstwem Jezioraka. Iławianie pokonali Concordię na wyjeździe 4:0, a na listę strzelców wpisali się Arkadiusz Kuciński (dwukrotnie), Remigiusz Parulis oraz Daniel Madej.

Trzecioligowcy z Elbląga w przedwcześnie zakończonym sezonie zajęli 9. miejsce w tabeli. Do drużyny Concordii w letnim okienku transferowym dołączył wychowanek Jezioraka Hubert Otręba. Hubert obok Jarosława Talika – trenera bramkarzy Concordii, są bardzo dobrze znani iławskim kibicom.

Wiele osób będzie z pewnością razem z nami dopingować Jezioraka na stadionie, choć z pewnością są i tacy, którzy z różnych powodów nie będą mogli skorzystać z tej możliwości. Z propozycją spieszy nasza klubowa telewizja, która przeprowadzi bezpośrednią relację PPV – TUTAJ

Przypominamy, że według aktualnych wytycznych sanitarnych, związanych z pandemią koronawirusa, w wydarzeniach sportowych może brać udział grupa widzów, stanowiąca 25% pojemności danego obiektu. Na tych samych zasadach Kibice wejdą również na jutrzejsze spotkanie pucharowe.

Na stadionie obok konieczności zakrywania nosa i ust przez uczestników wydarzenia, obowiązuje zasada zachowania odległości 2 m pomiędzy widzami.

Wejściówki można zakupić dziś w biurze klubu w godz. 15:00 – 17:00 i w firmie ABS przy Al. Jana Pawła II 1B (w godzinach 8-16). Zachęcamy do tego, by na mecz z Concordią zakupić bilet szybciej i wejść bez kolejki na stadion. Cena wstępu na to spotkanie to 10 zł. Rodzina Jezioraka wchodzi za darmo.

Mecz sędziować będzie Grzegorz Kujawa, a na liniach pomogą mu Damian Dębski oraz Jakub Moszczyński.

Pierwszy gwizdek w sobotę, 18 lipca o godzinie 17:00.

Bądźcie z nami! Walczymy o awans!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji