Wracamy na Sienkiewicza! Z Korszami zagramy o 18:00

Mecz z Korszami w rundzie jesiennej był swoistym przełamaniem wyjazdowej niemocy. Po trzech porażkach na boiskach rywali odzyskaliśmy pewność siebie pokonując MKS Korsze 2:1. Mecz rewanżowy odbędzie się 18 maja na boisku przy ulicy Sienkiewicza w Iławie. Początkowo planowana była 17:00, ale zagramy godzinę później.
 
Zwycięstwo Concordii Elbląg nad Korszami w ostatniej kolejce było jedynie dopełnieniem formalności. Zespół z Elbląga po prostu się nie zatrzymuje. Jednak poprzednie dwa spotkania MKS-u były dość równe i zespół z Korsz prezentował solidną formę. Remisując u siebie z Tęczą Miłomłyn oraz wygrywając w Olecku 3:1 dopisał do swojego dorobku punktowego 4 oczka. Aktualnie taki sam bilans punktowy prezentuje Tęcza Biskupiec, która jednak w ligowej tabeli jest pozycję wyżej.
 
Trzy ostatnie spotkania Jezioraka to dwie wygrane i jeden powrót na tarczy. Pewne zwycięstwa nad Tęczą Miłomłyn oraz Czarnymi Olecko zatarły plamę po porażce w Nowym Mieście Lubawskim. Spotkanie 25. kolejki będzie okazją do wskoczenia na podium. 
 
Mecz, który rozgrywaliśmy w rundzie jesiennej skończył się skromnym zwycięstwem zespołu z Iławy. Bramki dla Jezioraka strzelali Daniel Madej oraz Arkadiusz Kuciński. Do siatki dla gospodarzy trafił Konrad Juraniec.
 
 
 
Iława // Sienkiewicza 1 // 18 maja // 18:00
 
Serdecznie zapraszamy! Wstęp 10 zł. Członkowie Rodziny Jezioraka wchodzą za darmo!
 
Na spotkaniu będzie można nabyć kolejną kartę do albumu kolekcjonerskiego. 
karty korsze
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji