Wstęp na mecz z Lechią 10 zł. Członkowie Klubu wchodzą za darmo

Kibice, którzy do 6 marca dostarczą do klubu deklaracje członkowskie, mają gwarancję otrzymania jeszcze przed meczem towarzyskim z Lechią Gdańsk legitymacji Członka Klubu w postaci plastikowej karty ze zdjęciem. Legitymacja upoważnia do bezpłatnego wejścia na mecz z Lechią. Wstęp dla osób nie będących Członkami Klubu wynosi 10 zł.
 
W przyszłym tygodniu działacze Jezioraka jadą do Gdańska, by ustalić szczegóły meczu towarzyskiego z liderem Ekstraklasy – Lechią. Zarząd klubu ustalił, że wstęp na to spotkanie będzie wynosił 10 zł, a część dochodu z uzyskanych środków zostanie przekazana na cele charytatywne (o szczegółach poinformujemy niebawem). Mecz zostanie rozegrany w ostatni weekend marca, a konkretny termin podamy do wiadomości po spotkaniu w Gdańsku.
 
Darmowy wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez ITS Jeziorak, w tym także na mecz z Lechią, mają natomiast Członkowie Klubu posiadający legitymacje członkowskie. W 2017 roku legitymacje wydawane są w postaci pamiątkowych plastikowych kart – ze zdjęciem lub bez. Dystrybucja pierwszych 240 kart Członka Klubu rozpocznie się 3 marca. Z kolei do 6 marca przyjmowane są deklaracje członkowskie, na podstawie których zostanie przygotowana kolejna partia legitymacji, których dystrybucja zostanie przeprowadzona jeszcze przed meczem z Lechią.
 
 

Jeżeli chcesz dołączyć do Rodziny Jezioraka wystarczy, że wypełnisz deklarację członkowską i opłacisz składkę. Deklaracje można przekazywać członkom zarządu (Zbigniewowi Szczypińskiemu tel. 604 757 526 lub Mariuszowi Wilkowi tel. 535 087 090), bądź dostarczyć je osobiście do klubu (Stadion Miejski, Sienkiewicza 1) albo mailowo na adres m.wilk@jeziorakilawa.pl. Pamiętaj, aby do dokumentu dołączyć swoje zdjęcie, które zostanie umieszczone na plastikowej legitymacji.

 
legitymacja 2017 01
legitymacja 2017 02
legitymacja 2017 03
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji