Wszystkie najlepszego na nowej drodze życia Daniel!

Niezmiernie miło nam poinformować, że w sobotę 20 sierpnia piłkarz Jezioraka Iława Daniel Madej stanął na ślubnym kobiercu! Wybranką serca naszego pomocnika jest Sylwia. Z tej okazji przed meczem z Welem Lidzbark Welski prezes klubu Andrzej Sobiech złożył Danielowi ślubne życzenia.
 
W dniu ślubu Daniela i Sylwii Jeziorak rozpoczął sezon 2016/17 A klasy. Z oczywistych względów Daniel nie wystąpił w meczu przeciwko Orłowi Ulnowo (zwycięstwo Jezioraka 5:0).
 
W miniony weekend, kiedy Jeziorak w 2. kolejce sezonu grał przeciwko Welowi Lidzbark , była idealna okazja, aby pogratulować Danielowi zmiany stanu cywilnego. Tuż przed rozpoczęciem meczu na murawę wszedł prezes Jezioraka Andrzej Sobiech i uścisną dłoń Daniela wręczając mu symboliczne kwiaty i kopertę. Towarzyszył mu trener Jezioraka Wojciech Figurski.
 
 
Daniel Madej ma 33 lata i gra na pozycji pomocnika. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w Stomilu Olsztyn, skąd wiosną 2005 roku trafił do Jezioraka. W Iławie spędził półtora roku, a następnie przeniósł się do Huragana Morąg, gdzie grał przez kolejnych pięć i pół sezonu. Wiosną 2015 roku znów wrócił do Iławy i wszystko wskazuje na to, że zostanie tu do końca piłkarskiej kariery.
 
Jeszcze raz życzymy Wam Daniel i Sylwia wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia!
 
//- Zarząd, Piłkarze, Kibice
i Sympatycy Jezioraka Iława
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji