Wygrana z Ossą. Jeziorak Iława – Ossa Biskupiec Pomorski 2:0 (1:0)

Iławianie wczoraj rozegrali kolejny mecz kontrolny. Podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego zmierzyli się z rewelacją ligi okręgowej Ossą Biskupiec Pomorski. Piłkarze Jezioraka wygrali 2:0 po golach Patryk Czarnoty i Szymona Nastaja.

W barwach Ossy mieliśmy przyjemność obejrzenia byłych piłkarzy Jezioraka, w tym Remigiusza Sobocińskiego i Michała Foja, a także Wiktora Topolewskiego i Kacpra Wieńskiego, którzy zostali wypożyczeni do drużyny z ligi okręgowej. Piłkarze z Biskupca, którzy są rewelacją ligi okręgowej, jako beniaminek liczą się w walce o awans do IV ligi.

Od pierwszych minut przeważali piłkarze z Iławy, którzy co chwilę atakowali bramkę drużyny z Biskupca. Gracze Jezioraka wyszli na prowadzenie w 37. minucie, po trafieniu Patryka Czarnoty.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił, a kilka minut po zmianie stron iławianie podwyższyli prowadzenie, do bramki Marka Lewickiego (niegdyś trenującego w seniorach Jezioraka) trafił Szymon Nastaj.

Piłkarze Jezioraka pokonali po dobrym spotkaniu podopiecznych trenera Patryka Wodzickiego 2:0.

Jeziorak Iława – Ossa Biskupiec Pomorski 2:0 (1:0)

Patryk Czarnota 37′, Szymon Nastaj 43′.

Każda z połów trwała po czterdzieści minut.

Jeziorak: Włodarczyk, Leszczenko, Kressin, Zalewski, Nakielski, Sedlewski, Czarnota, Wacławski, Kwiatkowski, Sagan, Bartkowski, Ciura, Czarzasty, Falkowski, Banaszek, Parulis, Piórkowski, Kłosowski, Nastaj, Burzyński, Deredas.

Ossa: Ossowski, zawodnik testowany, Nadrowski, Wodzicki, Jaworski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Ochtyra, zawodnik testowany, Jaroszewski, zawodnik testowany, Otremba, Kurowski, Wiśniewski, Sobociński, Rosa, Lewicki.

Sędziowali:

Daniel Szul (sędzia główny), Rafał Rabczyński (asystent nr 1), Mariusz Wolański (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji