Wyjazdowy debiut autobusu w barwach Jezioraka

Kibice mieli już okazję obejrzeć go tydzień temu podczas meczu ligowego z Czarnymi Rudzienice. Teraz nadszedł czas na wyjazdowy debiut. Autobus w barwach Jezioraka zabrał drużynę w pierwszą podróż po ligowe punkty. Nowy rozdział w historii klubu rozpoczął się udanie, bo Jeziorak zwyciężył w Ząbrowie 5:0 i przywiózł do Iławy komplet punktów.
 
Na pomysł oklejenia autobusu, którym nasze drużyny jeżdżą na mecze, wpadł jakiś czas temu zarząd Jezioraka. Pieniądze udało się znaleźć, ale celu nie osiągnęlibyśmy, gdyby nie Andrzej Kujawski, właściciel firmy transportowej, od wielu lat współpracującej z Jeziorakiem. Pan Andrzej zgodził się na oklejenie autobusu, więc przystąpiliśmy do działania. Projekt graficzny przygotował Piotr Krasowski (ABS Iława), a Rafał Brzóska (Agencja Reklamowa WR Media) zorganizował ludzi, którzy wykonali zadanie. Autobus został oklejony w warsztacie firmy ABS.
 
Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym dziś drużyny Jezioraka mogą z dumą reprezentować na wyjazdach klub i miasto Iława.
 
//Rodzina Jezioraka
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji