Wysokie zwycięstwo Motoru Lubawa. Motor Lubawa – Jeziorak Iława 4:1 (2:1)

W pierwszej połowie padł jeden jedyny gol ze strony Jeziorowców. Później inicjatywę przejęli gospodarze spotkania.

Jako pierwsi na prowadzenie wysunęli się lubawianie, gdzie w 25. minucie Radosław Gajewski zdobył bramkę. Strzelcem dla iławian był Jakub Słomski, który w 37. minucie zapewnił remis pomiędzy drużynami. Pięć minut później padła kontrowersyjna decyzja o karnym dla gospodarzy, który okazał się trafny. Tym razem autorem strzału był Cezary Sobolewski. Do przerwy prowadził Motor z wynikiem 2:1. Emocji nie było końca. Jeziorowcy zaczęli atakować przeciwników, stwarzali dużo sytuacji, jednak żadnej nie wykorzystali. W 71. minucie ponownie Cezary Sobolewski zdobył bramkę, tym samym ustanawiając wynik 3:1. Ten sam zawodnik pięć minut później wykonywał drugi w tym meczu rzut karny i strzelił kolejnego gola. Dzięki temu wynik zakończył się wynikiem 4:1 na korzyść gospodarzy.

Motor Lubawa – Jeziorak Iława 4:1 (2:1)

Gajewski 25’, Sobolewski 42’, 70’, 76’ – Słomski 36’

Motor: Kościński – Sobótka, Zelmański, Śnieżawski (Diemishev 82), Sobolewski (Chyrzyński 89), Szymański (Januszewski 85), Zasuwa (Gerka 75), Goździejewski, Gajewski (Rogożyński 65), Józefowicz, Ewertowski

Jeziorak: Włodarczyk – Zalewski, Słomski, Foj (Poniewski 46), Kwiatkowski, Figurski, Galas, Banaszek, Nowiński (Neumann 79), Sagan, Czarnota.