Zagrała dwójka testowanych. Lech Rypin – Jeziorak Iława 3:0 (1:0)

Trzecia drużyna forBET IV ligi w sobotę w testowym pojedynku spotkała się w Rypinie z Lechem. Mecz wygrali miejscowi, którzy trzykrotnie trafili do bramki Jezioraka. W sparingu tym udział wzięli dwaj testowani obrońcy Hubert Leszczenko i Szymon Nakielski.

Mecz w Rypinie toczony był w bardzo żywym tempie, oba zespoły się nieustannie atakowały, więcej groźnych akcji stwarzali iławianie, którzy raz za razem podchodzili pod bramkę rypinian.

Jedyny gol w tej części spotkania padł w 36. minucie z Lechem, kiedy piłkę do bramki silnym uderzeniem skierował Szymon Moszczyński, otwierając wynik spotkania.

W drugą część sobotniego, toczonego przy pięknej pogodzie widowiska, lepiej weszli miejscowi, zdobywając trzy minuty po powrocie na boiska drugiego gola. Była to piękna zespołowa akcja drużyny z Rypina, wahadłowy pomknął prawą flanką, z linii pola karnego zagrał do dobrze ustawionego Macieja Rożnowskiego, a ten bez problemów pokonał z bliskiej odległości bramkarza Jezioraka.

Iławianie próbowali tworzyć dobre akcje, jednak brakowało postawienia “kropki nad i”, drużyna z Iławy była niestety mocno nieskuteczna. Na pięć minut przed zakończeniem spotkania, Lech przejął straconą przez graczy Jezioraka piłkę, Jakub Listowski rozpędził się z nią od linii środkowej pod nasze pole karne, precyzyjnie uderzył i było 3:0 dla miejscowych.

W barwach Jezioraka mogliśmy obejrzeć testowanych obrońców, są nimi Hubert Leszczenko (Pisa Barczewo) i Szymon Nakielski (Błękitni Pasym).

Hubert Leszczenko (z lewej) i Szymon Nakielski, są testowani przez trenera Wojciecha Tarnowskiego.

Iławianie już jutro, we wtorek 15 lutego, zagrają o godzinie 17:30 dodatkowy mecz kontrolny. Piłkarze Jezioraka zmierzą się na własnym terenie z Ossą Biskupiec Pomorski.

Lech Rypin – Jeziorak Iława 3:0 (1:0)

Szymon Moszczyński 36′, Maciej Rożnowski 48′, Jakub Listowski 85′.

Lech: zawodnik testowany, Krajewski, Banasiak, Rybka, Baranowski, Sternicki, J.Trędewicz, Moszczyński, M.Trędewicz, zawodnik testowany, Rożnowski. Zawodnik testowany,Dąbrowski, Gołata, Śmigrodzki, Orędowski, Krajewski II, Rozpierski, Małkowski, Listkowski, Łapkiewicz.

Jeziorak: Ciura, Hubert Leszczenko, Kressin, Szymon Nakielski, Wacławski, Sedlewski, Piórkowski, Nastaj, Czarnota, Kwiatkowski, Bartkowski. Włodarczyk, Falkowski, Czarzasty, Zalewski, Banaszak, Kłosowski, Deredas, Burzyński.

Sędziował: Adrian Sławkowski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji