Zapowiedź meczu forBET IV ligi: Jeziorak Iława – DKS Dobre Miasto

Ubiegłotygodniowa wygrana na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie była trzecią, jaką iławianie odnieśli w tym sezonie w lidze. O tę czwartą niebiesko-biali powalczą już jutro z nowym trenerem na ławce. Spotkanie z DKS-em Dobre Miasto będzie pierwszym meczem Jarosława Chodowca w roli szkoleniowca pierwszej drużyny Jezioraka. Zastąpił on na tym stanowisku Daniela Madeja.

Po 8. kolejkach forBET IV ligi, rywal iławian jest liderem rozgrywek. W żadnym z dotychczas rozegranych meczów wyjazdowych nie zaznał on smaku porażki.

Sytuacja w tabeli
DKS przystępuje do meczu z Jeziorakiem na fotelu lidera z dorobkiem 19 punktów. Podopieczni Macieja Szostka w dotychczasowych 8 meczach zanotowali 6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę. Jedyną drużyną, która w bieżącym sezonie potrafiła znaleźć sposób na pokonanie zespołu z Dobrego Miasta, była Tęcza Biskupiec. Iławianie z kolei z 11 punktami na koncie plasują się obecnie na 9. lokacie. Bilans Jezioraka to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki.

Ostatnie mecze
Oba spotkania między Jeziorakiem, a DKS-em w poprzednim sezonie zakończyły się wygraną iławian. U siebie niebiesko-biali zwyciężyli 5:2. W spotkaniu wyjazdowym Jeziorak pokonał dobromieszczan 2:0. Jutrzejszy mecz będzie zatem okazją do przedłużenia serii wygranych nad DKS-em. Czy tak się stanie? Aby się o tym przekonać zapraszamy na Stadion Miejski w Iławie. Początek spotkania o godzinie 15:30.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji