Zapowiedź meczu forBET IV ligi: Jeziorak Iława – Granica Kętrzyn

W dwóch ostatnich starciach Jeziorak zanotował dwie wygrane, a do tego w obu pojedynkach zachował czyste konto. Po wejściu na zwycięską ścieżkę, w szeregach iławskiej drużyny nikt nie myśli, by z niej schodzić. O kolejną wygraną niebiesko-biali powalczą w jutrzejszym meczu z Granicą Kętrzyn. Początek spotkania o godzinie 17.

Z podobnym nastawieniem, co Jeziorak, przystąpi do starcia 5. kolejki forBET IV ligi zespół gości, który w bieżących rozgrywkach jeszcze nie przegrał.

Pozostać na fali
Jeziorak przystępuje do spotkania z Granicą jako 10. drużyna rozgrywek. W dotychczasowych meczach iławianie zanotowali: dwa zwycięstwa (z Olimpią Olsztynek i Constractem Lubawa), jeden remis (w Lidzbarku Warmińskim z tamtejszą Polonią) i jedną porażkę (w spotkaniu z Mamrami Giżycko), co przekłada się na dorobek siedmiu punktów. Granica z kolei plasuje się na 4. miejscu. Podopieczni Adama Fedoruka zgromadzili do tej pory osiem “oczek”, które wywalczyli w wygranych pojedynkach przeciwko: Polonii Iłowo i Olimpii II Elbląg oraz po remisach z: Motorem Lubawa i DKS-em Dobre Miasto.

Granica nam nie straszna
Oba mecze między Jeziorakiem, a zespołem z Kętrzyna były w poprzednim sezonie wyrównane. Podopieczni Daniela Madeja okazali się jednak górą zarówno na wyjeździe, jak i przed własną publicznością. Spotkanie w Kętrzynie zakończyło się wynikiem 1:0, a gola na wagę wygranej zdobył wówczas Arkadiusz Kuciński. U siebie Jeziorak pokonał Granicę 2:1, a zdobywcami bramek zostali: Michał Bartkowski i Maciej Banaszek. Dodajmy, że niebiesko-biali byli jedną z dwóch drużyn (obok Mamr Giżycko), która w poprzednich rozgrywkach potrafiła ograć kętrzynian w obu meczach.

Dzień pod znakiem “trójki”
Niech zatem jutrzejszy mecz upłynie dla Jezioraka pod znakiem liczby “trzy”. Trzecie zwycięstwo z rzędu z Granicą, trzecie czyste konto i w końcu trzecie zwycięstwo w lidze, a tym samym kolejne trzy punkty!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji