Zapowiedź meczu forBET IV ligi: Jeziorak Iława – Mamry Giżycko

Już jutro inauguracja forBET IV ligi! Do Iławy przyjeżdża zespół Mamr Giżycko, czyli trzecia drużyna poprzednich rozgrywek. Początek meczu o godzinie 17.

Dla obu drużyn będzie to drugie, oficjalne spotkanie w bieżącym sezonie. Te pierwsze zostały rozegrane w ramach w rundy wstępnej Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Niebiesko-biali pokonali przed tygodniem Grunwald Gierzwałd 12:1, a Mamry zwyciężyły z Granicą Kętrzyn 2:0.

Poprzedni sezon
Podopieczni Marka Radzewicza zakończyli poprzedni sezon na trzecim miejscu. W 30 meczach 17-krotnie wygrywali, trzykrotnie remisowali i 10 razy schodzili z boiska pokonani. Przełożyło się to na dorobek 54 punktów. Jeziorak z kolei to piąta drużyna minionych rozgrywek. Zespół Daniela Madeja zainkasował w ich trakcie łącznie 52 punkty (bilans: 15 zwycięstw, siedem remisów, osiem porażek). Poprzednie spotkanie z Mamrami zakończyło się remisem 2:2. Bramki dla iławian zdobyli wówczas: Radosław Galas i Kota Imamoto.

Spektakl czas zacząć
Pewna artystka uważała, że „najtrudniejszy pierwszy krok”. Nadszedł czas, by go wykonać. Ta sama wokalistka twierdziła również, że „nic nie może wiecznie trwać”, a skoro tak, to jutrzejsze spotkanie będzie doskonałą okazją do zakończenia serii czterech meczów bez zwycięstwa z Mamrami. Jeziorowcy, kurtyna w górę i zaczynamy! Niech to będzie piękny sezon – (parafrazując tytuł innego utworu Anny Jantar) to nasze jedyne, niebiesko-białe marzenie!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji