Zapowiedź meczu forBET IV ligi: Motor Lubawa – Jeziorak Iława

Pora na derbowe emocje! W meczu 8. kolejki forBET IV ligi Motor Lubawa podejmie u siebie Jezioraka Iława. Początek spotkania na Stadionie Łazienkowskim o godzinie 14.

Obie drużyny po kilku meczach bez zwycięstwa będą chciały ponownie zdobyć pełną pulę. W przypadku gospodarzy seria ta wynosi cztery spotkania, w przypadku Jezioraka – trzy.

Sąsiedzi w tabeli
Motor przystępuje do meczu z niebiesko-białymi z bilansem dwóch zwycięstw, trzech remisów i dwóch porażek. Dorobek 9 punktów przekłada się na 10. miejsce w tabeli. Lokatę niżej plasuje się drużyna Jezioraka, która do tej pory zainkasowała 8 “oczek”. Podopieczni Daniela Madeja zanotowali w tym sezonie dwie wygrane, dwukrotnie remisowali i trzykrotnie schodzili z boiska pokonani. Szczególnie bolesna była dla Jezioraka ubiegłotygodniowa porażka z Polonią Iłowo, która na Stadionie Miejskim w Iławie mogła cieszyć się z pierwszej wygranej w tym sezonie. Niebiesko-biali będą chcieli udowodnić, że spotkanie to było jedynie wypadkiem przy pracy.

Ostatni mecz
Ostatnie spotkanie, które przeciwko Motorowi rozegrał Jeziorak, nie przywołuje kibicom niebiesko-białych dobrych wspomnień. Rozgrywany w Iławie mecz zakończył się wygraną podopiecznych Krzysztofa Malinowskiego 4:1. Po raz ostatni Jeziorak był górą w derbach w sezonie 2021/2022, kiedy to pokonał lubawian na wyjeździe 3:1. Bramki dla iławian zdobyli wówczas: Radosław Galas, Cezary Nowiński i Patryk Czarnota. Szansa na przełamanie serii trzech meczów bez zwycięstwa w spotkaniach z Motorem już jutro. Początek meczu o godzinie 14.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji