Zapowiedź meczu forBET IV ligi: Olimpia II Elbląg – Jeziorak Iława

Przed nami 10. kolejka spotkań forBET IV ligi. Tym razem zawodnicy iławskiego Jezioraka udadzą się do Elbląga, gdzie zmierzą się z tamtejszymi rezerwami Olimpii. Początek meczu o godzinie 15:30.

Po bolesnej porażce 0:4 z DKS-em Dobre Miasto w pierwszym spotkaniu na ławce trenerskiej Jarosława Chodowca, niebiesko-biali będą chcieli szybko wrócić na zwycięską ścieżkę. Pocieszający dla kibiców Jezioraka może być fakt, iż w tym sezonie iławianie nie ponieśli jeszcze dwóch porażek z rzędu.

Sytuacja w tabeli
Po dziewięciu kolejkach sezonu Jeziorak zajmuje 10. miejsce. Jego bilans to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Przekłada się to na dorobek 11 punktów. 8 “oczek” więcej zgromadziła dotychczas obecnie 4. drużyna rozgrywek, Olimpia II Elbląg. Podopieczni Karola Przybyły, 6-krotnie wygrywali, raz podzielili się punktami, a 2-krotnie schodzili z boiska pokonani. Warto zaznaczyć, że gospodarze jutrzejszego meczu są najskuteczniejsi w grze obronnej spośród wszystkich drużyn w forBET IV lidze. W dziewięciu rozegranych do tej pory meczach stracili oni sześć bramek, a w czterech spotkaniach zdołali zachować czyste konto.

Ostatni mecz
Poprzednie spotkanie między obiema drużynami rozegrane w Iławie zakończyło się remisem 2:2. Był to dla Jezioraka dziewiąty mecz z rzędu bez porażki przeciwko rezerwom Olimpii. Okazja do przedłużenia tej serii już jutro. Początek spotkania o godzinie 15:30.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji