Zapraszamy do “Omegi”. “Pod Omegą” dalej płynie z Jeziorakiem!

Piątek, piąteczek, piątunio! Za chwile rozpoczniemy weekend, a prognozy wskazują na udany początek pierwszego weekendu sezonu wakacyjnego. Dziś mamy dla państwa kolejną świetną informację, gdyż umowę sponsorską z Iławskim Klubem Sportowym przedłużył ośrodek turystyki wodnej „Pod Omegą”. Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu, korzystając z usług naszego partnera biznesowego!

W czerwcu 2021 roku podpisaliśmy umowę o świadczenie usług reklamowych wówczas z 40-letnim ośrodkiem żeglarskim. Dziś możemy podzielić się informacją, że umowa z “Pod Omegą” została przedłużona!

Nasz dobroczyńca od lat żyje w harmonii ze społecznością lokalną, wspierając inicjatywy mieszkańców. “Pod Omegą” wspiera i promuje inicjatywy związane ze sportami wodnymi, lecz nie ogranicza się wyłącznie do tej dziedziny. Nadrzędnym celem naszego sponsora jest propagowanie idei odpowiedzialnego korzystania z uroków natury oraz kształcenia młodzieży w kierunku krzewienia ducha sportu opartego na zdrowej, pełnej przyjaźni i szacunku rywalizacji.

Jako sąsiedzi piłkarskiego Jezioraka, od 40 lat obserwujemy stadion za miedzą i tęsknimy za czasami, gdy na mecze przychodziły tysiące mieszkańców Iławy, by śpiewem dopingować swój ukochany klub, a po meczu odpoczywać na tarasie naszej restauracji wpatrując się w zachodzące nad jeziorem słońce. Szczerze pragniemy, by na stadion wróciło dawne, pełne entuzjazmu i wiary w sportowe sukcesy życie i dlatego, choć w niewielkim stopniu chcemy wesprzeć Biało-Niebieskich. Z pewnością wszyscy nas znacie, ale jeżeli z jakiś względów jeszcze u nas nie byliście, albo chcielibyście się o nas nieco więcej dowiedzieć, zapraszamy!

Kontakt:

„Pod Omegą”
ul. Sienkiewicza 24
14-200 Iława
Tel.: 660 676 470

e-mail: podomega@podomega.pl
www.podomega.pl

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji